گرما را با روشنایی با کره Eve تجربه کنید.

طراحان: Ludovica + Roberto Palomba

Eve یک کره درخشان بوده که میتوانید همه جا با خود حمل کنید. این یک کره درخشان که برای گرمایش استفاده می‌شود، همه جا ما را دنبال می‌کند و نور، گرما و رفاه را به ارمغان می‌آورد. Eve می‌تواند به شیوه‌ی برازنده‌ای، فضایی کامل در هر زمان که نیاز است و در هر کجا چه در خانه یا در دفترکار، بر روی زمین یا هر جای دیگری، ایجاد کنداگر چه سعی می‌کند که در زیر یک میز، نزدیک یک کاناپه یا در پایین تخت پنهان شود ولی باز شخصیت واقعی فضا را شکل می‌دهد. همچنین بخاطر نوری که از خود ساطع می‌کند، وقتی که روشن می‌شود تمام توجه‌هات را به خود جلب می‌کند.

علاوه بر همه این موارد، به لطف عملکرد نورپردازی که دارد با فصلی بودن آن نیز مقابله می‌شود چون می‌توان در طول شب گرمترین ماه سال نیز استفاده شود.

دو کارکرد آن یعنی هم روشنایی و هم نورپردازی، می‌تواند بصورت همزمان یا مستقل از یکدیگر فعال شوند. Eve هوا داغ را از طریق شکاف ۳۶۰ درجه‌ی که در قسمت انتهایی خودش به سطح زمین پخش می‌کند. دارای گرمایش الکتریکی و قابل تنظیم مطابق با دو شدت ( ۴۰۰ W و ۸۰۰ W ) که با استفاده از دکمه‌های لمسی تعبیه شده در بالای کره کنترل شده. دارای برنامه‌‎ای برای Android و همینطور IOS که از طریق بلوتوث به دستگاه متصل می‌شود.

گردآوری: وانایر میرزایی

۱۳۹۷/۵/۵ ،۰۲:۵۱:۵۱ +۰۰:۰۰ برچسب ها: |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال