پرشین استاندارد

شرکت پرشین استاندارد یکی از شرکت های فعال در زمینه کابین حمام است.

شرکت پرشین یکی از برترین و بزرگترین تولید کنندگان وان، جکوزی، کابین دوش و سونا، پانل دوش، زیردوشی،دوردوشی و پارتیشن در ایران می باشد؛ که به دلیل دارا بودن بالاترین سطح کیفیت،بیشترین تنوع در طرح و اندازه، ارائه متفاوت ترین امکانات در محصولات و گستردگی شبکه توزیع و خدمات پس از فروش، متمایز از دیگران در این عرصه قدم برمی‌دارد. شاید سال هزار و سیصد و هفتاد و هشت خورشیدی،تولیدی دیر هنگام برای یک صنعت باشد لیک در این صنعت نوین، طفولیت را با یک جهشی بزرگ طی نمودند و اکنون، از دیدگاه مصرف کنندگان، به عنوان یک شرکت منحصر به فرد در صنعت ساختمان به فعالیت خود ادامه می‌دهد، جایگاه امروز پرشین نشان از اعتماد و باور مصرف کنندگان به تولیدات این برند می‌باشد. پرشین با انتخاب نیروهای متخصص، عقد قرارداد با بهترین قطعه سازان جهان، کیفیتی همگام با تکنولوژی روز اروپا و ارائه تعهدی گرانبها و ارزش مند، به نام گارانتی و خدمات پس از فروش توانسته است پیشرو این صنعت در ایران باشد.

و همچنین پرشین ،تنها دارنده نشان استاندارد جکوزی و دوردوشی در ایران و دارنده گواهی نامه های استاندارد اتحادیه اروپا،گواهینامه مدیریت کیفیت ازایتالیا در سال ۲۰۱۵ ،اعتبار نامه سیستم کیفیت از ژاپن و برگزیده ۱۰ صنعت برتر کشور در سال ۸۷ از سوی انجمن تخصصی تحقیق و توسعه صنایع و معادن کشور،خود را به عنوان برندی متفاوت و قابل رقابت با بهترین های اروپا معرفی کرده است.

از جمله امکانات پرشین داشتن اپشن های منحصر به فرد از قبیل: ویسپر جت، نانوجت، بلوئر، بلوئر مجیک، توربو جت، سیستم صوتی(بلوتوث)، سیستم ضدعفونی کننده ازن، سیستم ضدعفونی کننده، جت های فلت زنجیره نور و پانل چوبی فراوری شده همگام با تکنولوژی روز اروپا پیشرو این صنعت درایران است.

هر یک از این اپشن های به شرح زیر است:

نانو جت:

جت های ریزی هستند که به وسیله آب، ماساژی سوزنی و نقطه به نقطه ایجاد و خستگی روزی پرکاررا از بدن به در خواهند کرد. این اپشن در مدل های ۴۰ تایی، ۱۵۰ تایی و ۳۰۰ تایی قابل نصب بر روی کلیه تیپ های وان و جکوزی پرشین می‌باشد.

در مدل ۴۰ تایی ،جت ها در ناحیه تکیه گاه نصب می‌شود. در مدل ۱۵۰ تایی، محل جت ها بسته به طراحی وان و جکوزی تعیین می‌شود. در این دو مدل موتوری اضافه نمی‌شود. در مدل۳۰۰ تایی، دیواره وکف وان و جکوزی پوشیده از نانو جت خواهد بود، لذا از دو موتور آب جهت فشار مناسب، استفاده می‌شود.

بلوئر:

هوا را با فشار از طریق ۱۲ عدد جن که در کف جکوزی تعبیه شده، وارد آب می‌کند.

حباب های هوای ایجاد شده چون از آب سبک تر است به طرف سطح آب شناورمی‌شود و همزمان یک ماساژ نرم و آرام بخش را ارائه می‌کند.

بوئرمجیک:

این جت ها آب و هوا را با هم پمپاژ کرده(آب توسط فشار هوا پودر می‌شود) و موجب ماساژی قوی تر و همچنین افزایش اکسیژن آب می‌شود. این جت ها ،جایگزین جت های بلوئر معمولی(به همان تعداد) می‌شوند.

مصرف کننده با انتخاب بلوئرمجیک،هم می‌تواند فقط از ماساژ هوا همانند بلوئرمعمولی استفاده کند و هم از مخلوط آب و هوا این آپشن قابل نصب درتیپ ۳ و ۴ می‌باشد. در این اپشن موتوری به جکوزی اضافه نمی‌شود، بلکه نوع جت ها و سیستم لوله کشی تغییر می‌کند. این اپشن ها بر روی جکوزی های تیپ ۳ به بالا نصب می‌شود.

توربوجت:

جتی بزرگ و سفید رنگ است که مصرف کننده می‌تواند با انتقال تمام قدرت موتور به این جت، امواج خروشان رودخانه را احساس کند. توربوجت آب را با فشار بسیار بالا وارد وان و جکوزی می‌کند که می‌توان فشار آن را از دو طریق شیر هوا و نازل جت، تنظیم کرد.

امکان نصب ۱ یا ۲ عدد توربو در دیواره وان و جکوزی ها وجود دارد.این آپشن در تمامی تیپ ها قابل نصب است. در این آپشن موتوری اضافه نمی‌شود.

ویسپرجت:

نجوای ارامش طبیعت در روح و جان،با نوازش ارام و لطیف حباب هایی که توسط ۲۴ عددجت، در کف وان و جکوزی ایجاد می‌شود، فرصت استراحت، تقویت قوای فکری و جسمی، و اکسیژن رسانی به پوست فراهم می‌شود. این جت ها توسط موتور هواساز اختصاصی تغزیه می‌شوند.‌ این اپشن قابل نصب در تمامی تیپ ها بوده و می‌تواند به همراه دیگر اپشن ها نصب شود.

جت های فلت:

پرشین با احترام به حس زیبایی شناسی مصرف کنندگان،با اضافه نمودن جت های فلت از قبیل بلوئرجت فلت، مجیک جت فلت، جت های کناری و جت های کمر فلت طراحی محصولات خود را متفاوت کرده است.

سیستم ضد عفونی کننده :

سیستم ضد عفونی کننده پرشین راه حلی مدرن و سیستماتیک در جهت شستشو و نظافت مکانیزم جکوزی ها می باشد.

شستشوی هر ۳ ماه یکبار جکوزی با این سیستم، از بوی نامطبوع آب در لوله ها پیشگیری کرده و محصولی همیشه تمیز را برای شما به ارمغان می‌آ‌ورد.

سیستم ضد عفونی کننده ازن:

سیستم ازن پرشین،پیشنهادی برای پاکیزگی با فناوری، ازن به صورت دائمی در هنگام استفاده از جکوزی وارد آب شده و موجب از بین رفتن باکتری های آن می‌شود.

پانل چوبی:

ترکیب هنرمندانه چوب با تکنولوژی، زندگی شما را با طبیعت پیوند می‌زند و سلایق خاص را ارضا می‌کند.چوب استفاده شده در پانل های چوبی فراوری شده و ضد آب هستند و امکان نصب بر روی تمام مدل های وان و جکوزی به جز کیانا، پارمیس و پرنسس را دارد.

همچنین حس خوب چوب در طبیعت نمناک را می‌توان با اضافه کردن کفی چوبیبه زیردوشی های مدل ملیکا، سرتینا و کارینا تجربه کرد.

سیستم صوتی بلوتوث:

جکوزی پرشین قابل اتصال به سیستم بلوتوث می‌باشد. با استفاده از این آپشن موسیقی های خاطره انگیز را تجربه خواهید کرد.

گوش سپردن موسیقی زیبای دلخواهتان با سیستم پخش صوت پرشین، که به کمک تکنولوژی بلوتوث به دستگاه های مختلف متصل شده و لذت پاکیزگی را دوچندان می‌کند.

کورموتراپی تک چراغ(منبع نور):

روشنایی جکوزی های پرشین به صورت کورموتراپی یعنی نوردرمانی با هفت رنگ مختلف تامین می‌شود. هرانسان دارای هفت منبع انرژی (چاکرا)در بدن خود می‌باشد، که هر منبع یک رنگ را به خود جذب می‌کند. محققین بر این باورند از آنجایی که بدن انسان مدام با محیط تبادل انرژی دارد؛ رنگ هایی را از محیط جذب می‌کند که به تعادل و سلامت ما کمک می‌کنند.

روشنایی کروموتراپی به دوصورت تک لامپ (یک منبع نوردر دیواره جکوزی) و بر روی جکوزی های تیپ ۲ به بالا وجوددارد.

کورموتراپی و زنجیره نور:

رقص نور درآب

زنجیره نور (۱۲ منبع نوردر دیواره ی جکوزی)، اپشن منحصر به فرد دیگری است که مصرف کنندگان می‌توانند انتخاب نمایند که بر روی جکوزی های تیپ۲ به بالا نصب می‌شود. زنجیر نور به صورت سفارشی می‌باشد.

نمونه هایی از کابین های:

کابین سونا اریسا

کابین سونا ایریس

نیم کابین هلنا

کابین سونا ادونیس

کابین سونا پانسیس

کابین سونا ادنا

کابین دوش و سونا اروتین

کابین دوش دایانا

کابین دوش و سونا ربکا

کابین سونا بنیتا

کابین سونا ادونیا

کابین سونا سالینا

تحقیق از فاطمه جعفری

۱۳۹۷/۲/۹ ،۰۲:۰۱:۲۸ +۰۰:۰۰
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال