نمایشگاه نور پردازی IstanbulLight

یازدهمین نمایشگاه و کنگره‌ی بین‌المللی نورپردازی و وسایل الکتریکی IstanbulLight در ۳۱-۲۸ شهریور ۱۳۹۷ در مرکز نمایشگاهی استانبول برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که با همکاری انجمن محصولات نورپردازی(AGID) و کمیته‌ی بین‌المللی نورپردازی ترکیه(ATMK) سازماندهی شده است، از ۸۰۰۰ تولیدکننده از ترکیه و همچنین خاورمیانه، آفریقا، اروپای شرقی، شبه جزیره‌ی بالکان، آذربایجان، ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، مولدووا، روسیه، تاجیکستان، ترکمنستان، ازبکستان و اوکراین استقبال می‌کند و همچنین بیش از ۲۵۰ غرفه دار با آخرین و جدید‌ترین تکنولوژی‌ها و محصولات خود در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

IstanbulLight یک پلت فرم بین‌المللی است که فرصت‌های شغلی جدید را بواسطه‌ی گرد هم آوردن برندهای اصیل و برندهای جدید و خریداران محصولات نورپردازی و وسایل الکتریکی بوجود می‌آورد. این نمایشگاه در کنار نمایش محصولات و خدمات، بخش مهم بحث و گفت و گو با سخنرانان خارجی و سهامداران در صنعت نورپردازی را نیز در بر می‌گیرد.  

با شرکت در این نمایشگاه شما فرصت مصاحبه و گفت و گو با خریداران محلی و بین‌المللی برای بستن قرار داد همکاری، توسعه‌ی بخش صادرات شرکت خود و گسترش ارتباطات با مشتریان را خواهید داشت.

دانلود pdf

برای اطلاعات بیشتر به این وبسایت مراجعه نمایید.

۱۳۹۷/۵/۱ ،۰۲:۲۱:۵۷ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال