معرفی Ellen Cheever ، طراح آشپزخانه و حمام

Ellen Cheever ، طراح آشپزخانه و حمام، گروه Ellen Cheever و همکاران، و مدیر سابق خدمات آموزشی انجمن ملی آشپزخانه و حمام (NKBA)، زندگی کاری خود را “مجموعه آشپزخانه و حمام Ellen Cheever 1971-2018 ، “به مرکز فن آوری ویرجینیا برای طراحی واقعی در Blacksburg، ویرجینیا اهدا کرده است..
Ellen Cheever در دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی برای کتاب های درسی و برنامه های آموزشی خود در سراسر ایالات متحده شناخته شد. چیور در سال ۲۰۱۷ در لیست ۵۰ نوآور برتر “NKBA” نامگذاری شد و در حال حاضر نیز یک کسب و کار مشاوره خصوصی و طراحی مسکونی را با Pietro Giorgi همسرش، درCMKBD  ویلمینگتون, Delaware اداره می‌کند.

دکترJulia Beamis ، رئیس اداره پوشاک ویرجینیا، مسکن و مدیریت منابع انسانی می گوید: “الن نامی بزرگ در صنعت آشپزخانه و حمام به عنوان طراح، نویسنده و مربی است.” “او به مفهوم سازی مرکز ما کمک کرد و هیئت مشاوره‌ای خود را در دهه ۱۹۹۰ تاسیس کرد.”
مجموعه Cheever شامل تمام ستون های مصرف کننده و انتشارات تجاری ، نسخه های اصلی کتاب های درسی و برنامه های آموزشی در قالب دیجیتالی و یا دیجیتالی شده و همچنین ۱۱ بسته بندی مواد آشپزخانه و حمام است که تقریبا ۵۰ سال را پوشش میدهد. این مجموعه در کنار فایل های تاریخی اداره پوشاک، مسکن و منابع انسانی در مرکز جدید کتابخانه طراحی چیور، که در تاریخ ۱ نوامبر افتتاح و اختصاص داده شده، ذخیره خواهد شد.
“من امیدوارم تجربه های من، هم شخصی و هم حرفه ای، به افرادی که داستان من را می خوانند و یا درباره این مواد و مصالح مطالعه می‌کنند کمک کند که بهتر برای زندگی حرفه ای پیش روی خود آماده باشند، با تمام وقایع و فراز و نشیب های زندگیم، از از افراد بزرگ بسیاری در مورد حرفهام آموختم و این راهی است که جبرانشون کنم”.
مرکز، که به عنوان یک لابراتور طراحی مسکونی و فنی برای دانشجویان و متخصصان عمل می کند، دارای شش مدل آشپزخانه در قیمت‌های مختلف، طراحی فضایی و نیازهای خانواده است. فضای کتابخانه، طراحی شده توسط Cheever، از محصولات Plain & Fancy Cabinetry، و سطوحCorian Quartz Surfaces و Hafele America استفاده می کند.
سوزی ویلیفورد، معاون اجرایی روابط صنعت و افسر ارشد استراتژی NKBA می گوید: “الن واقعا الهام بخش است و کار و تعهدش هدیه‌ای به ماست.” در سالهای آتی مجموعه ای از آثار و آموزه های دقیق و قابل تغییر الن تا سالها مطالعه خواهد شد. ”

۱۳۹۷/۹/۶ ،۰۱:۱۹:۱۷ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , , , , , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A