معرفی شرکت BONGIO

تاریخچه

خلاقیت و کیفیت

در سال ۱۹۳۶، ایتالیا که همچنان با وحشت جنگ جهانی دست به گریبان بود، به سمت ایجاد موسسات و شرکتهای کوچک و متوسط گرایش پیدا کرد.

کیفیت و انتخاب های جسورانه Mario Bongio این امکان را برای شرکت Bongio فراهم کرد تا با طی نمودن روزهای سخت، اما با نوآوری و خلاقیت، به سبک و سیاقی منحصربه فرد دست یابد. در ابتدا، صنایع شیشه و کریستال قدیمی مورانو (HQ Brass)، ویژگی منحصر به فردی به شرکت داد.

ترجیح Bongio همیشه براین بوده که شیرآلات و لوارم حمام را به نحوی جامع تر و فراگیرتر در نظر گیرد نه این که به آن ها به عنوان مجموعه ای از قطعات مجزا و کاملا جدا از یکدیگر بپردازد.

امروز BONGIO

کاتالوگ محصولات فعلی BONGIO که توسط پسر ماریو، Antonio مدیریت شده است، هنوز هم بسیاری از پروژه های ایجاد شده در دهه ۳۰ و ۴۰ را لیست کرده که همچنان همان کیفیت و مدرنیتی را تضمین می کنند و می توان امروز هم آن کیفیت و مدرنیتی را درک کرد.

در سالهای اخیر، تکنیک های تولید با تحقیق و پژوهش همراه شده تا محصولاتی استثنایی در بالاترین میزان کیفیت و سبک و استایلی بدون اشتباه تولید شوند.

محصولات BONGIO به طور کامل در ایتالیا ساخته می شوند، به عنوان دستاورد صنایع معتبر و برجسته ایتالیایی.

حضور مستمر و منظم Bongio در ردیف اتاقک های حمام طراز اول در سراسر دنیا، نشانه تعهد طولانی مدت این برند بوده است.

صاحبان Bongio، Antonio، Grazia و Alessandra (نسل سوم)، در کنر تمام کارکنان و شرکا، تمایل و انگیزه قوی و بی مانند برای ساخت و تولید ابزار با کیفیت دارند.

محصولات BONGIO

    DESIGN: بزرگترین مجموعه با ویژگیهای متمایز عصر حاضر و در عین حال پیچیده

    CLASSIC: این مجموعه شامل اجزای قدیمی BONGIO می باشد، برگرفته از سبک کلاسیک. این مجموعه سال ها قبل ایجار شده اما همچنان به عنوان محصولاتی با ویژگیهای متمایز BONGIO می      باشند.

    LUXURY: اجزای استثنایی، هم از لحاظ طراحی و هم از لحاظ جنس و مواد (طلای ۲۴ kt)

    TATTOO INSPIRATION: جدیدترین محصولات BONGIO، دکوراسیون منحصر به فرد با نقشهایی روی استیل و برنج و با استفاده از تکنولوژی مخصوص نانو که نورپردازی بسیار زیبایی خلق کرده و          این دسته از محصولات را به محصولاتی واقع شخصی سازی شده تبدیل می کند.

    MAESTRI ARTIGIANI: از ظریفترین شیشه ها در این محصولات استفاده شده تا کلکسیونی منحصر به فرد و بی نظیر برای هر قطعه خلق کند. این محصولات از شیشه مورانو ساخته شده اند.

    KITCHEN: این مجموعه شامل شیرآلات و اتصالات آشپزخانه می باشد. ابزارهای حرفه ای برای استفاده روزانه در منازل.

    WELLNESS: بهترین عناصر برای دوش حمام، با کیفیتی سطح بالا و منحصر به فرد، ویژگیهای فنی و کاربردی.

    BONGIO CASA: این مجموعه به دنیای مبلمان نظر دارد. مجموعه ای از اجزا با ویژگی های قوی، با طراحی و سبک بدون اشتباه.

ویژگی های عمومی در مورد شیرآلات…

سیستم صرفه جویی انرژی: این تکنولوژی قابلیت ذخیره آب سرد در مرکز اهرم را دارد. گروهی از محصولات این شرکت که اهرم ان ساعت وار طراحی شده اند اب شیرین را در منبع ذخیره میکنند و به اداپتور گردش اب مجهز هستند که در قسمت هوادهنده محصول قرار داده شده اند که به میزان قابل توجهی سبب کاهش مصرف و هدر رفتن ان میشوند. شرکت بونجو اخیرا اگاه شده است که تلاش برای ذخیره ی انرژی و حمایت از ابتکارهای طبیعی سبب صرفه جویی در هزینه ها میشود.

گردآوری شده توسط: غزل امیری فهیم

۱۳۹۷/۲/۱۰ ،۰۷:۲۸:۵۱ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال