معرفی شرکت AND TRADITiON

.Carft meets art. Function meets Form. Marterial meets Potential

مهارت متناسب با هنر است. فرم متناسب با عملکرد است. مصالح متناسب با پتانسیل است.

and tradition شرکتی آلمانی است که در سال ۲۰۱۰ پایه گذاری شده است. آن ها بر این باورند که سنت با نوآوری گره خورده است و این شعار آن هاست. منابع و مرجع های منحصر به فرد آن ها در خصوص مبلمان و نور پردازی قدمتی ۹۰ ساله دارد(از ۱۹۳۰ تا به امروز) که شامل طرح ها و برنامه هایی از طراحان معروف و حرفه ای جهان است. عقیده و باوری که به طراحان و اعضای این شرکت استحکام می بخشد افزایش روش های تولید و پیدا کردن راه های خلاقانه  برای استفاده از مصالح و مواد اولیه ی ساخت می باشد. این شرکت تحت تاثیر فرهگ و میراث شمال اروپا کار می کند و با این حال طرح ها و محصولات آن ها بین المللی و به روز است. یکی از روش های ساخت آن ها تغییر دادن شکل،تعریف و نحوه ی تولید مصالح و مواد اولیه است. تکنیک ها و فرم های منحصر به فرد آن ها کمک بزرگی به پیدا کردن موقعیت آن ها در بازار جهانی این نوع محصولات کرده است.

چندتن از طراحان معروف این شرکت:

Verner Panton

Norm Architects

Sofie Refer

 برخی از تکنیک های تولید:

چالش قرار دادی آن ها برای ساخت محصولاتشان درک مجدد نحوه ی استفاده از مواد اوایه و تکنیک های تولید است. آن ها با پیدا کردن زیبایی در اجسام و اشیاء و با استفاده از آخرین روش های ساخت و تکنیکهایی که در طول سالیان  دراز تکامل یافته است شروع به طراحی و ساخت می کنند. آن ها مواد اولیه را در حدود پتانسیل آن ها قرار داده و با بازنگری آن ها روشی جدید برای تولید یک هنر زیبا پیدا می کنند.

.We strive for timeless beauty and quality that is born out of tradition and revolution

ما برای زیبایی و کیفیت بی  انتهایی که زاده ی سنت و انقلاب است تلاش می کنیم.

محصولات: 

محصولات این شرکت به سه دسته ی مبلمان ،لوازم نور پردازی و وسایل تزیینی تقسیم بندی می شود و طراحان بعد از تایید طرح با استفاده از بهترین مواد اولیه ی طبیعی شروع به ساخت آن ها می کنند. نکته ی قابل توجه ای که باعث منحصر به فرد و گران بودن محصولات این شرکت می شود این است که تمامی محصولات با دقت و ظرافت به صورت کاملاً دستی ساخته می شوند.

Jaime Hayon

اولین مشارکت Jaime Hayon با شرکت and tradition, صندلی Catch بود.این صندلی با دستان باز به شما خوشامد می گوید و طراحی محل قرار گیری دست ها به صورتی است که شما را دعوت به نشستن می کند.

صندلی اداری و ناهار خوری

طراح: jaime hayon

سال تولید: ۲۰۱۳

Materials The oak legs come with white oiled, smoked oiled or black (RAL 9005) gloss 20) lacquer. The wooden legs are fitted with felt gliders as standard.
Dimensions (cm/in) H: 88cm/34.6in, D: 59cm/23.2in, W: 58cm/22.8in, Armrest height: 67cm/26.4in, Seating height: 45cm/17.7in.
Colours Fabrics/leathers and COM available upon request.
Weight (kg) ۷٫۵ kg.
Production The Catch chair is made from molded PU foam with CMHR foam on the front for superior comfort. The wooden legs are turned from European solid oak.
Environment Indoor
Product type Dining and office chairs

 

صندلی راحتی داخل خانه

طراح: jaime hayon

سال تولید: ۲۰۱۷

Category Chairs
Materials Molded PU foam, CMHR foam, steel tube base, fabric or leather upholstery.
Dimensions (cm/in) H: 86cm/33.9in, W: 82cm/32.3in, D: 92cm/36.2in. Armrest height: 58cm/22.8in. Seating height: 36cm/14.2in.
Colours The base comes in warm black (RAL 8022 gloss 20) powder coated steel. The base is fitted with plastic gliders suitable for most floor types as standard. Fabric or leather upholstery.
Weight (kg) ۱۳ kg
Production The Catch lounge is made from a molded PU foam core covered in soft CMHR foam for superior comfort. The base is made from Ø۲۰mm steel tube base.
Environment Indoor
Product type Lounge chairs
Fabric options Other fabrics available upon request.

Luca Nichetto

او در طراحی مدل Cloud قصد تلفیق سبک سنتی ایتالیایی و دانمارکی را داشته و در سه مدل تک نفره و دو نفره و سه نفره طراحی کرده.

صندلی راحتی Cloud

طراح: Luca Nichetto

سال تولید: ۲۰۱۵

Category Chairs
Materials Plywood frame. Solid wood and steel base with no-zag springs. HR foam and feather pillows. Powder coated solid steel legs. Kvadrat by Raf Simons fabric upholstery.
Dimensions (cm/in) H: 75cm/29.5in, D: 84cm/33in, L: 100cm/39.3in, Seat height: 40cm/15.7in.
Colours Fabrics/leathers and COM available upon request with chromed, bronzed legs or warm black legs.
Weight (kg) ۳۰٫۰۰ kg
Production The frame is made from formpressed and CNC milled plywood and the base is built from steel and solid wood.
The legs are made from powder coated solid steel rods. Frame and base is covered in soft HR foam and all pillows are made from a mix of HR foam and feathers. The entire range is upholstered in Kvadrat by Raf Simons fabric.
Environment Indoor
Product type Lounge chairs

گردآوری شده توسط: حسین محمدیان

۱۳۹۷/۴/۹ ،۰۷:۰۵:۱۲ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال