معرفی شرکت AMAT

رادیاتور، حوله خشک کن و فن کویل همواره نازیبا و جاگیر بوده و کابوس طراحان، معماران و مصرف کنندگان به شمار می روند. رادیاتور، حوله خشک کن و فن کویل دیزاین شده؛ اوج نوآوری و فناوری در عرصه تأسیسات اند که با تلفیق هنر و صنعت پاسخی درخور به این نیاز می باشند.

اَمات بنیان گذار و تنها تأمین کننده رسمی رادیاتور، حوله خشک کن و فن کویل دیزاین شده در غرب آسیا است. اَمات نماینده انحصاری برترین تولیدکنندگان این عرصه از کشورهای ایتالیا، ترکیه و فرانسه بوده؛ و بزرگترین تولیدکننده رادیاتور و حوله خشک کن شیشه ای در دنیاست. با بیش از ۷ سال سابقه؛ اَمات دارای شبکه فروش گسترده داخلی و بین المللی و کامل ترین و متنوع ترین سبد کالایی شامل رادیاتور، حوله خشک کن و فن کویل شیشه ای، فولادی، فولادضدزنگ، آلومینیمی و سنگی می باشد.

اَمات با هدف بهبود خدمات و مشتری مداری حرفه ای، استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 را پیاده سازی و موفق به دریافت گواهینامه ازالمان شد. TÜV INTERCERT  

تا ۵ سال ضمانت تعویض سه گانه تحت پوشش بیمه مسئولیت ناشی از تولید بیمه ایران، متضمن بالاترین سطح کیفی محصولات اَمات بر اساس استانداردهای بین المللی است

پیش نیازها

رادیاتور و حوله خشک کن در ۲ سیستم آبی (hydronic) با پیش نیاز سیستم گرمایش مرکزی آبی یعنی پکیج یا موتورخانه؛ و برقی (electric) بدون پیش نیاز (تجهیزات زیرساخت) و مستقل ارائه می شوند.

فن کویل در ۲ سیستم گرمایشی با پیش نیاز پکیج یا موتورخانه و سرمایشی-گرمایشی با پیش نیاز چیلر یا مینی چیلر ارائه می شوند.

لوله گذاری

اگر لوله گذاری انجام نشده است:

فاصله رفت و برگشت رادیاتور، حوله خشک کن و فن کویل دیزاین شده با معمولی متفاوت است و اگر پوشش دیوار انجام نشده برای نصب ایده آل نسبت به دریافت راهنمای نصب و نگهداری و جابجایی فاصله رفت و برگشت اقدام شود.

هر سرویس کاری قادر به نصب محصولات با استفاده از راهنمای نصب و نگهداری می باشد. در صورت تمایل امکان معرفی سرویس کاران مجرب وجود دارد.

اگر لوله گذاری طبق فاصله رفت و برگشت (آکس) معمولی (۵۰ سانتی متر) انجام شده است

کلیه رادیاتورها و حوله خشک کن ها حدود ۴ سانتی متر از پشت با دیوار فاصله دارند که با بهره گیری از این فاصله برای انتقال رفت و برگشت به وسیله شیلنگ ارتجاعی فلزی (غیر حصیری)؛ نصب روی فاصله رفت و برگشت معمولی بدون خدشه دار شدن ظاهر برای بیشتر مدل ها امکان پذیر است.

توان خروجی

هر مدل توان خروجی مختص خود را دارد که به واحد وات در محتوای تبلیغاتی ذکر شده است.

هر مترمربع رادیاتور و حوله خشک کن دیزاین شده توان گرمایش محیطی به مساحت حدود ۱۵ مترمربع را دارد. هر فن کویل سنگی توان گرمایش ویا سرمایش محیطی به مساحت ۳۰-۴۰ مترمربع را دارد.

برای محاسبه دقیق توان خروجی موردنیاز از بخش “راهنمای خرید” وبگاه استفاده شود.

مدت تحویل

رادیاتور و حوله خشک کن شیشه ای: حداکثر ۵ روز کاری برای مدل استاندارد و حداکثر ۲۰ روز کاری برای مدل سفارشی

رادیاتور، حوله خشک کن و فن کویل فولادی، فولادضدزنگ، آلومینیمی و سنگی: حداکثر ۳۰ روز کاری

قیمت

هر مدل قیمت مختص خود را دارد که باید از اَمات استعلام شود.

قیمت رادیاتور و حوله خشک کن شیشه ای به صورت ریالی و رادیاتور، حوله خشک کن و فن کویل فولادی، فولادضدزنگ، آلومینیمی و سنگی به صورت ارزی (یورو) محاسبه و ارائه می شوند.

معرفی محصولات

  • رادیاتور المینیومی:

 فلزات در انواع مختلف فولاد، فولادضدزنگ و آلومینیم همواره ماده منتخب تولیدکنندگان رادیاتور و حوله خشک کن هستند.

فن آوری انحصاری و استفاده از گروه های طراحی متشکل از برترین طراحان، امکان تولید رادیاتور و حوله خشک کن در اشکال هندسی غیرمعمول و منحصربه فرد را فراهم می سازد.

رادیاتور و حوله خشک کن فولادی در کارخانه ای مدرن و مجهز در ترکیه تولید می شوند. رادیاتور و حوله خشک کن فولادی با ضخامت ۰.۷ سانتی متر نازک ترین رادیاتور و حوله خشک کن دنیاست. رادیاتور و حوله خشک کن فولادی از مواد اولیه درجه یک و با رعایت موازین EN 442 اروپا تولید گردیده و یک به یک تحت فشار ۱۲ بار آزمایش می شوند.

بازه قیمت رادیاتور و حوله خشک کن فولادی  ۳۰.۰۰۰.۰۰۰-۶۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال و مدت تحویل آن ۳۰ روز کاری است.

مجموعه Exotic

مجموعه Minimal

  • رادیاتور شیشه ای

رادیاتور شیشه ای یکی از قدیمی ترین انواع رادیاتور دیزاین شده است که اولین نمونه آن با نام Radiaver توسط یک معمار فرانسوی به نام René Coulon در سال ۱۹۳۷ میلادی برای شرکت Saint-Gobain ساخته شد.

رادیاتور شیشه ای تا امروز دست خوش تغییرات عمده ای گردیده و اکنون با پژوهش و توسعه فراوان توسط اَمات به بلوغ کامل رسیده است.

رادیاتور و حوله خشک کن شیشه ای در یکی از مدرن ترین و مجهزترین کارخانجات تولید رادیاتور، دارنده گواهینامه های ISO 14001 ،ISO 9001  و OHSAS 18001 از TÜV Cert اتریش، در ترکیه تولید می گردند.

رادیاتور و حوله خشک کن شیشه ای از مواد اولیه درجه یک و با رعایت موازین EN 442 اروپا تولید گردیده و یک به یک تحت فشار ۱۳ بار آزمایش می شوند.

بازه قیمت رادیاتور و حوله خشک کن شیشه ای ۵.۹۰۰.۰۰۰-۱۳.۴۰۰.۰۰۰ ریال و مدت تحویل آن ۵ روز کاری برای مدل استاندارد و ۲۰ روز کاری برای مدل سفارشی است.

 

فولاد ضد زنگ

فلزات در انواع مختلف فولاد، فولادضدزنگ و آلومینیم همواره ماده منتخب تولیدکنندگان رادیاتور و حوله خشک کن هستند.

فن آوری انحصاری و استفاده از گروه های طراحی متشکل از برترین طراحان، امکان تولید رادیاتور و حوله خشک کن در اشکال هندسی غیرمعمول و منحصربه فرد را فراهم می سازد.

رادیاتور و حوله خشک کن فولادضدزنگ در کارخانه ای مدرن و مجهز و به صورت دست ساز در ترکیه تولید می شوند. رادیاتور و حوله خشک کن فولادضدزنگ برخلاف محصولات دیگر تولیدکنندگان که دارای طراحی مسطح هستند؛ دارای طراحی حجمی هستند.  امکان پیچش تا ۱۰۸۰ درجه؛ خلق تندیس های حیرت انگیز را ممکن می کند. در نتیجه بهره گیری از فناوری جوش TIG (Tungsten Inert Gas)؛ استحکام نقاط اتصال با بدنه اصلی یکسان است. رادیاتور و حوله خشک کن فولادضدزنگ از مواد اولیه درجه یک (SAE 304) و با رعایت موازین EN 442 اروپا تولید گردیده و یک به یک تحت فشار حداکثر ۱۳ بار آزمایش می شوند.

مجموعه Bathroom 

 ` 

مجموعه Designer

رادیاتور سنگی 

اولین رادیاتور سنگی در سال ۱۹۹۰ میلادی توسط Michel Cinier پس از ۷ سال پژوهش و توسعه از سنگ Olycale (به دلیل گنجایش و انتقال حرارتی مطلوب) ساخته شد.

در سال ۲۰۱۰ میلادی پس از ۲ سال پژوهش اولین فن کویل دیزاین شده دنیا تولید شد.

رادیاتور، حوله خشک کن و فن کویل سنگی در کارخانه ای مجهز و به صورت دست ساز با امضاء هنرمند در فرانسه تولید می شوند. رادیاتور، حوله خشک کن و فن کویل سنگی از مواد اولیه درجه یک و با رعایت موازین EN 442 اروپا تولید گردیده و یک به یک رادیاتورها و حوله خشک کن ها تحت فشار ۲۵ بار آزمایش می شوند.

 

گرد‌آوری شده توسط: کیمیا مظهری

                                                                                                                     

۱۳۹۷/۳/۸ ،۰۷:۴۱:۳۶ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال