معرفی شرکت مانتره – Mantre

مانتره فعالیت خود را از اواسط دهه ۸۰ شروع کرده است، ارائه دکوراسیون لوکس خانه و لوازم جانبی مانند قاب آینه، کنسول، نقاشی، … انتخاب شده از مارک های واقعی و شناخته شده است. در عین حال، مطالعه و درک طعم و مفهوم مشتریان، برای گسترش فعالیت ما ضروری بود، بنابراین ما تصمیم گرفتیم یک گروه جداگانه به طور خاص و حرفه ای برای ایجاد طراحی فضای داخلی ، دکوراسیون منزل و اداری،بسازیم .

مانتره به وجود آمد و فعالیت خود را در سال ۱۳۹۰ آغاز کرد، با همکاری شرکای تجاری خود عمدتا در اروپا و نیوزیلند مستقر شد، با هدف ارائه فضای راحت مورد نیاز برای زندگی آسان روزمره در عین زیبایی. محدوده فعالیت جمع آوری یک مجموعه کامل دست ساز مجموعه ای از مبلمان، مجموعه اتاق خواب، قاب آینه، لوستر، دکور خانه و لوازم جانبی خوب با ظرافت های لوکس است که ما را به اصل ما”توجه به جزئیات، ظرافت و کیفیت نهایی” نزدیک می کند.

آنچه در طول مدت کوتاهی باعث شده تا مانتره در میان اکثر رقبای خود برجسته شود عبور از مرزهای هنری است که کیفیت آن را حفظ می کند. ما به حفظ و بهبود کیفیت همراه با تغییر در محصولات و خدمات ما به عنوان قاعده متمایز ما برای حفظ و افزایش رضایت مشتریان مان و تبدیل شدن به شریک قابل اعتماد برای آنها اعتقاد داریم. بخش ما، ترکیب مفهوم کلاسیک با مدرنیته! بخشی از شما، به طور همزمان، ظرافت کاملی از کلاسیک همراه با احساس تسکین مدرنیسم!

هم چنین مانتره نماینده شرکت بایکپی ترکیه در ایران نیز می باشد. اما در اینجا ما سعی کرده ایم تنها محصولات خود مانتره را به نمایش گداشته و معرفی کنیم.

درباره محصولات

محصولات شرکت مجموعه ای از محصولات چند برند مطرح اروپایی از جمله mantre،bykepi،delta salotti می باشد . مبلمان شرکت دارای سبک های مختلفی می باشد. از جمله کلاسیک و یا راحتی، هم چنین لوستر ها و اکسسوری های مجموعه از بروز ترین طراحی های روز اروپا استفاده می کند، که بر اساس نیاز طراحان معماری داخلی ، برای چیدمان انتخاب می شود.

شرایط همکاری

مشتریان محصولات معمولا از طریق طراحان و دیزاینر های خود به مجموعه معرفی می گردند سپس بر اساس نیاز خود از محصولات شرکت در شوروم بازدید کرده و با کمک طراح خود و کارشناسان فروش شرکت به ایده مشترک جهت طراحی منزل و یا محل کار خود می رسند سپس بر اساس ایده مشترک شروع به انتخاب مبلمان وسایر محصولات می کنند و در صورت نیاز می توانند از finishingهای متفاوت استفاده کنند و با دادن پیش پرداخت سفارش خود را ثبت کنند.

انواع محصولات

مبلمان دکوراتیو،مبلمان اداری، لوستر، اکسسوری، آینه،کنسول،بوفه از محصولات این شرکت است.

تصویر برخی از محصولات در ادامه گذاشته شده است.

گردآوری شده توسط: سارا داداشپور

۱۳۹۷/۳/۸ ،۰۵:۴۷:۱۴ +۰۰:۰۰ برچسب ها: |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال