معرفی شرکت تیسرا

مجموعه آورده­ های روشنایی تیسرا در سال ۱۳۸۳ توسط جمعی از مدیران فعال در صنعت روشنایی کشور به منظور ارائه خدمات مهندسی و تأمین کالا به بازارهای صنعتی و تزئینی کشور تأسیس گردید و فعالیت خود را در دو بخش آغاز نمود.

بخش اول شامل تأمین تجهیزات، قطعات و محصولات روشنایی متناسب با فضاهای داخلی و محوطه های بیرونی در زمینه ­های تزئینی و صنعتی در سبک­ های مختلف از قبیل کلاسیک، مدرن و … است. محصولات و تجهیزات روشنایی شامل لوستر، آباژور، چراغ دیواری، چراغ دفنی، چراغ رومیزی، چراغ مطالعه، چراغ پایه دار، هالوژن، چراغ های استخری، چراغ های اضطراری و جهت یاب های مسیر خروج و… می باشد.

بخش دوم شامل ارائه خدمات طراحی، مشاوره، نصب و اجرای پروژه­ های مختلف معماری و ساختمانی است. ارائه این خدمات، در کلیه فازهای پیش ­تولید، در زمان تولید و پس از ساخت در کلیه واحدهای مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و محوطه های بیرونی امکان پذیر است.

این شرکت هم اکنون با بهره­ گیری بیش از ۳۰ نفر پرسنل متخصص خود و با همکاری با شرکت های نامدار اروپایی و بکارگیری فناوری روز صنعت روشنایی جهان، در حال ارائه خدمات به بازارهای مختلف کشور می­ باشد. بهره­ گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب، آموزش مستمر و سیستم مدیریت کیفیت و سیستم اتوماسیون اداری پیشرفته، این شرکت را قادر ساخته تا با داشتن نمایندگان متعدد در سطح ایران، نقشی مؤثر در پشتیبانی بازار روشنایی کشور ایفا نماید.

کیفیت محصولات لوکس، موجودی انبارها، تحویل به موقع، پشتیبانی فنی / مهندسی و خوشنامی در صنعت روشنایی کشور از خصیصه­ های بارز مجموعه “آورده های روشنایی تی­سرا” می باشد.

نوعی از چراغ وجود دارد که اغلب در جایی که به توده های نور در محل نیاز دارند، مورد استفاده قرارمی گیرند، این چراغ ها به عنوان یک مشخصه ی اصلی در اتاق های نشیمن شناخته می شوند. در بیشتر اتاق های نشیمن، نور پس زمینه ی عمومی، حاصل چراغ های ایستاده و پایه آزاد است، که اغلب به شکل چراغ رومیزی (آباژور) در دو طرف یک کاناپه یا بر روی میز عسلی به کار گرفته می شود و یا در انواع پایه بلند بر روی زمین به صورت ایستاده قرارداده می شوند. در محوطه های بیرونی نیز انواع این محصولات با توجه به طراحی محیط به کار گرفته می شوند. جذابیت و محاسن منابع نور دکوراتیو رواج چشمگیری یافته و در نتیجه طیف متنوعی از پایه چراغ ها در دسترس قرار گرفته اند، مانند شیشه ای، سرامیکی، فلزی، چوبی، چرمی و تقریبا از هر ماده ی اولیه ی دیگر…

آباژورهای رومیزی تیسرا با طراحی منحصر به فردی که دارند جلوه ای نو به محیط می بخشند.

چراغ های دیواری سنتی با لامپ های در معرض دید، به شکل شمعدانی هایی هستند که بازتاب حاصل از آن را می توان با افزودن نورگیر ملایم و لطیف نمود.می توان از چراغ های دیواری برای قاب گرفتن یک ورودی به عنوان چراغ خواب در مکان هایی که فضایی محدود دارند و جایی برای چراغ رومیزی وجود ندارد، به منظور نور تکمیلی ملایم برای طبقات و سطوح سراسر یک کتابخانه و بدون نورپردازی مستقیم، می توان چراغ دیواری را بر روی کتابخانه نصب کرد. چراغ های دیواری را می توان روش دیگری برای خلق مناطق نورانی به عنوان بخشی از لایه گذاری افه های نوری در الگوی کلی نورپردازی، به حساب آورد. چراغ های دیواری دکوراتیو می توانند جایگزین چراغ های پایه آزاد شوند و محل نصب آنها باید هم ارتفاع خط دید انسان -۶۵/۱ تا ۷۵/۱ متر بالاتر ازکف باشد، که این ارتفاع با توجه به ارتفاع سقف از کف می تواند متفاوت باشد. در حالی که نورهای بالاتاب و پایین تاب را باید در ارتفاعی مشابه نصف نمود، ارتفاع یک منبع صرفا بالاتاب دیواری باید بالاتر از خط دید چشم یا به طور معمول ۹۵/۱ الی ۱۰/۲ متر بالاتر از کف باشد.

محصولات چراغ های دیواری تیسرا در دوگروه چراغ های داخلی و بیرونی شامل محصولات صنعتی و تزئینی از جمله چراغ های اضطراری و تابلوهای خروج اضطراری

نورپردازی در عمل

با وجود طیف گسترده ای از افه های نوری، می توان نور پردازی را درون خانه به شیوه های بسیار متفاوتی به کار بست.  نور پردازی پس زمینه ای نرم و پخشیده،  در تضاد با نور پردازی هیجان انگیز تاکیدی که نقاط تمرکز می آفریند و نور پردازی مستقیم موردی که بیشتر برای اهداف عملی الزامی به نظر می رسد، اتاق را از نور عمومی که عامل دیدن ماست انباشته می کند. در حالی که نور دکوراتیو جذابیت ونقطه ارجاع بصری می آفریند، نور پردازی مخفی و ملایم می تواند به شیوه های گوناگون بر معماری تاکید گذارده و عوارض را برجسته سازد.

گردآوری شده توسط: ساینا مستعدی

۱۳۹۷/۳/۵ ،۰۶:۳۸:۲۹ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال