معرفی شرکت اطلس پنجره

اطلس پنجره ارائه کننده انواع پنجره دو جداره مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی در طرح ها و مدل های متنوع می باشد.بخش فروش پنجره دو جداره UPVC گروه صنعتی اطلس پنجره آماده پاسخگویی به شما عزیزان میباشد.پنجره دوجداره علاوه بر زیبایی ظاهری و مدرن دارای مزیت های مثبت بیشماری می باشد.

معرفی محصول

در و پنجره‌های ساخته شده از پروفیل‌های upvc علاوه بر زیبایی و ظرافت ظاهری دارای مزیت‌های متعددی می باشد که درنهایت موجبات آسایش ساکنین هرساختمانی رافراهم می‌آورد. امروزه یکی از هزینه‌های سنگینی که به خانوار تحمیل می‌شود بهای مصرف گاز در فصول سرد سال و بهای برق در هوای گرم است. زمانی که قادریم تنها یکبار با نصب در و پنجره‌های دوجداره ازاتلاف انرژی و هزینه‌های بی‌پایان آن اسوده شویم.

هزار دلیل برای استفاده از محصولات upvc

در پنجره‌های معمولی از بست‌های مکانیکی برای اتصال قطعات مختلف درب یا پنجره استفاده می‌شود و به طور معمول تعداد ۳ عدد یا بیشتر از ورقه‌های فلزی برای اتصال به یکدیگر پیچ می‌شوند و اگر حتی پیچ‌ها ازفولاد ضد‌زنگ باشند بر اثر ایجاد واکنش گالوانیک پنجره از هم پاشیده و یا از ریخت می‌افتد. در صورتیکه این مشکل درمحصولات پی وی سی وجود ندارد. پی وی سی ها به دلیل جوش خوردن و گداخته‌شدن با گرما و چسبیده‌شدن  به یکدیگر با فشارقوی، دارای مقاومت بسیاری درمقایسه با بست‌های مکانیکی قابها هستند.

مزایای استفاده ازاین نوع پنجره:

 • مناسب دربرابر سرما و گرما
 • کاهش دهنده مناسب شدت صوت
 • مانع نفوذ گرد وغبار و آلودگی‌های محیطی
 • کاهش دهنده سرمایه گذاری اولیه و استهلاک سیستم گرمایشی درساختمان
 • تنوع اشکال بازشو و شکل‌پذیری متناسب با معماری و فضای ساختمان
 • صرفه جویی درمصرف انرژی تا ۴۰درصد
 • کاهش آلودگی صوتی
 • کاهش آلودگی هوا
 • کاهش هزینه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی درساختمان
 • درزگیری کامل
 • تقویت مضاعف با استفاده از پروفیل گالوانیزه درداخل یوپی وی سی
 • حفاظت ازمحیط زیست ازطریق بازیافت و استفاده درصنایع دیگر
 • عدم نیازبه سرویس‌های مکرر(تعویض، رنگ آمیزی و…)
 • غیرقابل اشتعال بودن

۱قدرت و وزن سبک:

سبک بودن، قدرت مکانیکی خوب، استحکام دربرابر ساییدگی، ازامتیازهای مهم تکنیکی‌اند که پی وی سی را برای استفاده درساخت وساز مناسب می کند.

۲سهولت درنصب

پی وی سی به راحتی بریده می شود، شکل می گیرد، جوش داده ومتصل می شود.

۳ضدآتش بودن

پی وی سی به سختی مشتعل می‌شود و وقتی عامل حرارت خاموش شود دیگر نمی سوزد. در مقایسه باجایگزین‌های پلاستیک معمولی، پی وی سی درشرایط جرقه و احتراق، شعله ورشدن و آزادکردن حرارت، نسبت به سایر مواد کم خطرتر است.

دارای مزیت های مهمی است و از نظر نشت کردن اسید، شعله ورشدن و تولید دود کم خطر و ضدآتش است.

پی وی سی دربرابر تغییر رنگ، فسادشیمیایی، پوسیدگی، ضربه و ساییدگی مقاوم است. از این رو به خاطر طول عمر زیاد، درمیان تولیداتی که در محیط های بیرونی کاربرد دارند، انتخاب خوبی به شمار می رود. درحقیقت برای کاربردهای طولانی و میان مدت درساخت و ساز، ۸۵% استفاده ازمحصولات پی وی سی گزارش می شود و بیش از۷۵% لوله های پی وی سی بیش از ۴۰ سال و باعمر بالقوه تا حدود ۱۰۰ سال دوام خواهند داشت. در موارد دیگر نظیر پروفیل پنجره و روکش‌های کابل‌ها مطالعات نشان می‌دهد که بیش از۶۰% آن‌ها بیش از ۴۰ سال عمرخواهند داشت.

پی وی سی درچرخه حیات در مقایسه با سایر مصالح به کار رفته درساخت و ساز مطلوب دیده شده است. میزان انرژی صرف شده و میزان استفاده از ذخایر برای تولید و تبدیل آن به محصول تمام شده، در مقایسه با سایر مصالح پایین است.

به عنوان ترموپلاستیک، پی وی سی را می توان به صورت جداگانه و یا مخلوط با سایر پلاستیک ها بازیافت کرد.

تولیدات ساختمانی پی وی سی درمقایسه با بتن وآهن وفولاد سبک ترند و به مراتب کم تر از آنها به سوخت نیازدارند، مقاوم اند ودرصورت لزوم می توان پی در پی آنها را تعویض کرد و عایق حرارتی بودن پنجره ها به صرفه جویی انرژی در ساختمان کمک می کند.

۴عایق خوب

جریان برق ازپی وی سی عبورنمی کند وبه همین دلیل ماده خوب برای روکش کابل هابه شمارمیرود.

۵انطباق پذیری (چندمنظوره بودن)

ویژگی های فیزیکی پی وی سی باعث می شود در طراحی محصول جدید و پیداکردن راه حل،ازپی وی سی به جای ماده جایگزین بامرمت کننده استفاده شود.پی وی سی برای داربسشت بیلبوردها، ووسایل طراحی داخلی، چارچوب پنجره ها،سیستم آب رسانی ، روکش کابل ها و…کاربرد دارد.

مشخصات فنی محصول

پروفیل های upvc موجود در ایران را می توان به پروفیل‌های تولید داخل و پروفیل‌های وارداتی که از کشور های ترکیه ، کره ، بلژیک و آلمان دسته بندی کرد.

کلیه پروفیل های تولید با توجه به ساختار آب های آن کشور و یا آن منطقه ساخته شده و اصولاً پروفیل هایی که در مناطق و کشورهای سردسیر تولید می شود با آب و هوای گرم و خشک سازگاری ندارد .ولی با این حال پروفیل هایی در کشورهای اروپایی و یا آسیایی تولید می گردد که به کلیه آب و هوا ها سازگار باشد ولی لازم به ذکر است متاسفانه کلیه پروفیل های وارداتی به ایران اللخصوص از کشور ترکیه گردید.  Bخط تولید آن کشور می باشد

هم اکنون در ایران بیش از ۴۰ پروفیل داخلی و خارجی در حال فعالیت می باشند که به تعدادی از این پروفیل ها اشاره می گردد.

انواع پروفیل UPVC

پروفیل های داخلی : ویستابست – بوتیا – سیندژ – وینتک – همارشتن – فربد – اورتا – ای بی آی – کایکو و…..

پروفیل کره : ال جی

پروفیل بلژیک : وینمار

پروفیل های آلمانی : وکا – کمرلینگ – آلوپلاست – رها – سالاماندر و….

پروفیل های ترک : پرولاپن – برایت – وینسا – فیراتپن – وین هاوس و….

کلیه پروفیل های UPVC موجود در بازار ایران به چند دسته تقسیم می گردد:

سری ۵۸ (عرض ۵۸ میلیمتر )

پروفیل های سری ۶۰ با عرض (۶۰ میلیمتر )

پروفیل های سری ۷۰ با عرض (۷۰ میلیمتر )

که از این پروفیل‌ها تا عرض کشویی ۸۰ میلیمتر نیز در ایران موجود می‌باشد که این پروفیل‌ها با عرض ۵۸ ، ۳ کانال ( چمبر) با عرض ۶۰ ، ۳ کانال ( چمبر) با ۴ کانال (چمبر) و سری ۷۰ ، ۵ کانال ( چمبر) موجود است.

منظور از کانال پروفیل‌ها لایه‌های داخلی پروفیل بوده که باعث می‌شود داخل پروفیل را به صورت لایه لایه در آورده که این لایه‌ها باعث بالا بردن استقامت پروفیل و عایق بودن بیشتر پروفیل می‌گردد

پروفیل‌های UPVC بی‌کیفیت در طول زمانبندی کوتاه در آفتاب زرد شده و نیز بر اثر سرما ترد و شکننده می‌گردد، این پروفیل‌ها در هنگام تولید پروفیل به دو صورت با لاستیک (گسکت) بدون گسکت تولید می‌گردد، پروفیل‌هایی که لاستیک سرخود دارند در تولید درب و پنجره بسیار کار مونتاژ کار را راحت می‌نماید ولی از لحاظ عایق‌بندی بسیار ضعیف‌تر از پروفیل‌هایی ست که در زمان تولید پنجره لاستیک (گسکت) روی آن نصب می‌شود.

مواردی که نشانه یک پروفیل با کیفیت می‌باشد:

-وزن پروفیل

-بدون لاستیک تولید شدن آن

-کیفیت سطح پروفیل صاف و براق

-دارا بودن گواهینامه مختلف اعم از استاندارد‌ها و تاییده‌ها رال آلمان ، بیمه نامه‌ها و…

-اکسترودرهای تولید پروفیل از شرکت‌های معتبر اروپایی

-متنوع بودن پروفیل‌های تولید شده از لحاظ مقطعی و یا تنوع رنگ بندی و لمینیت

استفاده از دستگاه‌های تولید (اکسترودرها) پروفیل بسیار مهم بوده بصورتیکه قالب این دستگاه‌ها پس از زمانی مستهلک شده که باعث دفرمه شدن پروفیل‌ها می گردد.

پروفیل‌های UPVC ویستابست با دارا بودن تمامی موارد کیفیت هم اکنون بهترین و با کیفیت ترین پروفیل UPVC ایران حتی آسیا می باشد که شرکت چهلستون با تهیه این پروفیل اقدام به تولید و مونتاژ درب و پنجره دو جداره UPVC نموده است.

انواع محصولات:

-درب و پنجره دو جداره کشویی

یکی از مدل‌های بسیار محبوب که خصوصا برای نصب در اتاق خواب‌ها کاربرد فراوانی دارد مدل کشویی است. پنجره‌های کشویی در دو نوع ساخته می‌شود. یک لنگه بازشو که تنها یکی از لنگه بصورت کشویی باز می‌شوند و دو لنگه بازشو که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز‌شدن دارند. پنجره کشویی دو لنگه بازشو خصوصا برای فضاهایی که نیازمند گردش بیشتر هوا هستند ، مثل اتاق‌هایی که تنها همین پنجره را دارند ، بسیار مفید است.

پنجره‌های کشویی گزینه ای ایده‌آل برای نصب در آشپزخانه است وقتی محل قرار گرفتن پنجره بالای سر ظرف شویی یا کابینت هاست. راحتی در باز و بسته کردن ، این پنجره را به مدلی ایده‌آل برای بسیاری تبدیل کرده است. چون هنگام باز‌شدن این نوع از پنجره هیچ فضای داخلی و خارجی اشغال نمی شود ، جهت نصب در فضاهای کوچک و بالکن‌ها توصیه می‌شود.

  -پنجره دوجداره یو پی وی سی تک حالته

سیستم (سش) باز‌شوی این پنجره دوجداره یو پی وی سی به صورت یک جهت باز شو حول محور زیرین تعبیه شده که بصورت استاندارد قابلیت تغییر حالت دارد و مزایای خاص خود را داراست.

مزایا

قابلیت نصب دو نوع یراق‌آلات

مورد استفاده در راه پله و نور گیر و حمام و سرویس‌های بهداشتی

تعویض و نصب سریع قابلیت تغییرجهت (سش) باز شو

  -پنجره دوحالته

بازشو این نوع از پنجره یو پی وی سی باز‌شدن روی دو محور افقی و عمودی با یک دستگیره است. این پنجره با توجه به اینکه در درون ساختمان قرار دارد اغلب در جایی نصب می‌شود که نیاز به جابجایی هوا است مانند آشپزخانه. یراق‌آلات آلمانی (روتو-شورینگ) برای این نوع از پنجره یو پی وی سی بهتر است. با توجه به مکان قرار‌گیری این پنجره و بازشوی آن در هنگام باز و بسته‌شدن به فضای کمتری نیاز است و دارای مزایای زیر می‌باشد.

الف)دارای امنیت بالا با توجه به یراق‌آلات به کار رفته

ب)مخفی و پنهان‌بودن یراق‌آلات زیر محور سش یا بازشو

ج)قابلیت رگلاژ راحت

د)امنیت و راحتی در باز و بسته‌شدن

گردآوری شده توسط: مهدیه خلیلی

۱۳۹۷/۲/۲۱ ،۲۳:۵۵:۰۱ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال