معرفی رادیاتور شیشه‌ای و حوله خشک‌کن گروه صنعتی آترین

گروه صنعتی آترین از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در زمینه طراحی، مشاوره و اجرای پروژه های ساختمانی و همچنین طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی آغاز نمود. اهم فعالیت های آترین در دو حوزه ذیل متمرکز بوده است:

ساختمان: مصالح ساختمانی و اجرای پروژه های ساختمانی

  صنعت: طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی

اهمیت مباحثی مانند انرژی های تجدید پذیر سبب شد از سال ۱۳۸۸ به کارگیری انرژی های سبز به حوزه فعالیت این شرکت اضافه شود. ثبت ۳ اختراع و اخذ گواهینامه و تقدیرنامه های مختلف در این راستا از افتخارات این شرکت می باشد. در این راستا آترین موفق به طراحی و ارائه نسل جدیدی از سیستم های گرمایشی ساختمان به نام رادیاتور قرنیزی یا گرمایش قرنیزی یا قرنیز رادیاتوری به بازار صنعت ساختمان کشور ایران شد که این امر ثبب تاسیس  شرکت نوآوران صنعت آترین با سرمایه پنج میلیارد ریال در سال ۱۳۹۲  گردید.

گروه صنعتی آترین همواره تلاش نموده است تا در ارائه خدمات، شأن کارفرمایان و مشتریان خود را به بهترین و بالاترین شکل ممکن رعایت نماید و ۱۵ سال حضور در عرصه صنعت ساختمان پشتوانه محکمی در نیل به این هدف است.

محصولات:

ـ هوشمند سازی ساختمان

ـ سیستم گرمایش قرنیزی

ـ رادیاتور شیشه ای

ـ حوله خشک کن

ـ رادیاتور دکورال – دکوراتیو

ـ اتصالات رادیاتور قرنیزی

رادیاتور شیشه ای:

محصولی مدرن و زیبا می‌باشد که تاکنون توجه بسیاری از زیبا پسندان به ویژه طراحان دکوراسیون داخلی را به خود جلب کرده است.
ضمن انتقال حرارت از طریق جریان همرفتی، به واسطه براق بودن سطح شیشه، بخش عمده‌ای از حرارت خود را از طریق سیستم تابشی منتقل می‌نماید. این نوع گرمایش مطلوب ترین نوع به لحاظ فیزیولوژی بدن انسان می‌باشد لذا این محصول تابلویی زیباست که گرمایی دلچسب را هدیه منازل و یا دفتر کار شما خواهد نمود.

ویژگی‌ها:

مدرن و زیبا

مقاوم

تنوع در طرح و ابعاد

سازگاری با دکوراسیون داخلی

امکان تولید با تصاویر دلخواه مشتری

گرمایش مطبوع

سازگار با رادیاتور قرنیزی

سازگار با سیستم هوشمند سازی

رادیاتور شیشه ای بزرگ

در طول ۱۷۵ سانتی متر و عرض ۶۰ سانتی متر طراحی شده است، که در ۴ مدل یک تکه، دو تکه، سه تکه (این سه نوع به صورت عمودی) و مدل افقی قابل اجرا می‌باشد که در ادامه طرح های موجود را خواهیم دید. همچنین گروه صنعتی آترین این امکان را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که در صورت تمایل طرح پیشنهادی خود را (با حداقل رزولیشن ۳۰۰ dpi) ارسال کرده تا بر روی رادیاتور شیشه‌ای چاپ شود.
ظرفیت حرارتی مدل یک تکه برای یک اتاق به مساحت ۱۲ تا ۱۵ متر مربع مناسب می‌باشد.

یک تکه

طول این رادیاتور ۱۷۵ سانتی متر عرض آن ۶۰ سانتی متر در یک قطع طراحی شده است، ظرفیت حرارتی آن ۱۴۰۰ کیلو کالری بر ساعت می‌باشد.

دو تکه

طول این رادیاتور ۱۷۵ سانتی متر عرض آن ۶۰ سانتی متر در دو قطع طراحی شده است، ظرفیت حرارتی آن ۲۸۰۰ کیلو کالری بر ساعت می‌باشد.

 

سه تکه

طول این رادیاتور ۱۷۵ سانتی متر عرض آن ۶۰ سانتی متر در سه قطع طراحی شده است، ظرفیت حرارتی آن ۴۲۰۰ کیلو کالری بر ساعت می‌باشد.

افقی

طول این رادیاتور ۱۷۵ سانتی متر عرض آن ۶۰ سانتی متر در یک قطع طراحی شده است، ظرفیت حرارتی آن ۱۴۰۰ کیلو کالری بر ساعت می‌باشد.

مشخصه جزییات
ابعاد ۶۰×۱۷۵
ضخامت ۲ لایه شیشه ۴ میلی متری سکوریت و لمینت شده
نوع چاپ

پرینت با لایه رنگ محافظ

ظرفیت حرارتی ۱۴۰۰ کیلو کالری بر ساعت
جنس رادیاتور     پروفیل آلومینیوم ۶۰۶۳

رادیاتور شیشه ای متوسط

در طول ۱۲۰ سانتی متر و عرض ۶۰ سانتی متر طراحی شده است، که در ۴ مدل یک تکه، دو تکه، سه تکه (این سه نوع به صورت عمودی) و مدل افقی قابل اجرا می‌باشد که در ادامه طرح‌های موجود را خواهیم دید.

ظرفیت حرارتی مدل یک تکه برای یک اتاق به مساحت ۱۲ متر مربع مناسب می‌باشد

یک تکه

طول این رادیاتور ۱۲۰ سانتی متر عرض آن ۶۰ سانتی متر در یک قطع طراحی شده است، ظرفیت حرارتی آن ۱۰۲۸ کیلو کالری بر ساعت می‌باشد.

دو تکه

طول این رادیاتور ۱۲۰ سانتی متر عرض آن ۶۰ سانتی متر در دو قطع طراحی شده است، ظرفیت حرارتی آن ۲۰۵۶ کیلو کالری بر ساعت می‌باشد.

سه تکه

طول این رادیاتور ۱۲۰ سانتی متر عرض آن ۶۰ سانتی متر در سه قطع طراحی شده است، ظرفیت حرارتی آن ۳۰۸۴ کیلو کالری بر ساعت می‌باشد.

افقی

طول این رادیاتور ۱۲۰ سانتی متر عرض آن ۶۰ سانتی متر در سه قطع طراحی شده است، ظرفیت حرارتی آن ۱۰۲۸ کیلو کالری بر ساعت می‌باشد.

مشخصه       جزییات
ابعاد ۶۰*۱۲۰
ضخامت ۲ لایه شیشه ۴ میلی متری سکوریت و لمینت شده
نوع چاپ پرینت با لایه رنگ محافظ
ظرفیت حرارتی ۱۰۲۸ کیلو کالری بر ساعت
جنس رادیاتور پروفیل آلومینیوم ۶۰۶۳

رادیاتور شیشه ای کوچک

در طول ۱۰۰ سانتی متر و عرض ۶۰ سانتی متر طراحی شده است، که در ۴ مدل یک تکه، دو تکه، سه تکه (این سه نوع به صورت عمودی) و مدل افقی قابل اجرا می‌باشد که در ادامه طرح‌های موجود را خواهیم دید.

ظرفیت حرارتی مدل یک تکه برای یک اتاق به مساحت ۱۰ متر مربع مناسب می‌باشد.

یک تکه

طول این رادیاتور ۱۰۰ سانتی متر عرض آن ۶۰ سانتی متر در سه قطع طراحی شده است، ظرفیت حرارتی آن ۸۵۷ کیلو کالری بر ساعت می‌باشد.

دو تکه

طول این رادیاتور ۱۰۰ سانتی متر عرض آن ۶۰ سانتی متر در سه قطع طراحی شده است، ظرفیت حرارتی آن ۱۷۱۴ کیلو کالری بر ساعت می‌باشد.

سه تکه

طول این رادیاتور ۱۰۰ سانتی متر عرض آن ۶۰ سانتی متر در سه قطع طراحی شده است، ظرفیت حرارتی آن ۲۵۷۱ کیلو کالری بر ساعت می‌باشد.

افقی

طول این رادیاتور ۱۰۰ سانتی متر عرض آن ۶۰ سانتی متر در سه قطع طراحی شده است، ظرفیت حرارتی آن ۸۵۷ کیلو کالری بر ساعت می‌باشد.

مشخصه جزییات
ابعاد ۶۰*۱۰۰
ضخامت ۲ لایه شیشه ۴ میلی متری سکوریت و لمینت شده
نوع چاپ پرینت با لایه رنگ محافظ
ظرفیت حرارتی ۸۵۷ کیلو کالری بر ساعت
جنس رادیاتور پروفیل آلومینیوم ۶۰۶۳

حوله خشک کن

حوله خشک کن ها اغلب در حمام، سرویس های بهداشتی و یا آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند و علاوه بر تامین گرمایش به عنوان یکی از لوازم دکوری هم شناخته می شوند زیرا ظاهر آن ها با رادیاتورهای معمولی فرق دارد و با دکوراسیون داخلی سازگاری مناسبی دارد.

این وسیله به راحتی قابل نصب بر روی دیوار می باشد. از حوله خشک کن ها می توان برای خشک کردن حوله ها، دستمال ها و لباس های کوچکی که جای زیادی هم نمی گیرند استفاده کرد.
استفاده از وسایل گرمایشی گازسوز در حمام و سرویس بهداشتی، غیرمجاز و بسیار خطرناک می باشد اما حوله خشک کن به علت ایجاد گرمایشی ایمن بهترین انتخاب برای گرم کردن حمام و سرویس بهداشتی و همچنین خشک نمودن حوله حمام است.

آبگرم موردنیاز حوله خشک کن ها می تواند به وسیله سیستم های حرارت مرکزی ساختمان ها مانند پکیج، موتورخانه و یا آبگرمکن های خورشیدی تامین شود.

مشخصه جزییات
ابعاد ۶۰×۸۰
جنس رادیاتور پروفیل آلومینیوم ۶۰۶۳
ضخامت ۲ لایه شیشه ۴ میلی متری سکوریت و لمینت شده
ظرفیت حرارتی ۴۲۰ کیلو کالری بر ساعت
نوع چاپ پرینت با لایه رنگ محافظ

رادیاتور شیشه‌ای آترین از دو بخش اصلی تشکیل شده است.

۱-  گرمایشی
۲-  شیشه ای

بخش گرمایشی از پروفیل آلومینیومی با پره های ویژه برای انتقال حرارت بهینه ساخته شده است. این بخش گرمای آب را که از منبع گرمایی (موتورخانه، پکیج، آبگرمکن خورشیدی و …) تامین می شود به محیط منتقل می کند.بخش شیشه ای از ۲ لایه شیشه سکوریت به ضخامت ۴ میلی متر که به صورت لمینیت می باشد، متصل و تشکیل شده است.

اقلام و اجزای همراه رادیاتور شیشه ای آترین:
شیر ورودی و خروجی یک دوم به رنگ استیل
۴ عدد پایه نصب روی دیوار
۸ عدد پیچ و رولپلاک
۱ عدد شیر هواگیر
۱ عدد درپوش
۸ عدد پیچ و مهره

رادیاتور دکورال-دکوراتیو

مهم ترین ویژگی این رادیاتورها، طراحی و فرم خاص آنها مطابق با هر سبک وسلیقه ای و حتی امکان تولید به صورت طرح سفارشی می باشد. دیگر ویژگی این رادیاتورها امکان تولید به صورت برقی و یا استفاده از آب گرم می باشد. نوع برقی این سیستم ها با صرف انرژی کم، گرمایشی بسیار مطلوب را تولید می نماید و این امکان را بوجود می آورد که در ساختمان هایی که لوله کشی تاسیساتی وجود ندارد بتوان از این رادیاتور ها استفاده نمود.

بنابر این بدون نیاز به تمهیدات خاصی می توان علاوه بر زیبایی بی نظیر این رادیاتورها که جزئی از دکوراسیون داخلی خواهد بود از گرمایشی مطلوب نیز بهره برد. نوع آبی این رادیاتورها، همانند رادیاتورهای معمولی دارای یک مجرا برای رفت و یک مجرا برای برگشت آب می باشد و با بهره گیری از انرژی آب گرم شده توسط پکیج و یا موتور خانه، گرم می شوند. سطح گسترده بالای این رادیاتورها و نوع آلومینیوم خاصی که در این رادیاتورها مورد استفاده قرار می گیرد، ظرفیت حرارتی آنها را به شدت بالابرده و گرمایشی غیر قابل تصور را تولید می نمایند.

ویژگی ها:

دارای ضخامت کم و عدم اشغال فضای مفید ساختمان

مدرن، زیبا و مقاوم

تنوع در طرح و ابعاد

گرمایش مطبوع

سازگاری با دکوراسیون داخلی

سازگار با سایر رادیاتورها و سیستم هوشمندسازی

امکان استفاده در فضاهای مختلف ساختمان

امکان تولید به صورت برقی

گردآوری شده توسط: الهه دادخواه

۱۳۹۷/۲/۱۰ ،۰۴:۵۰:۲۴ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال