طراحی نشان Archiproducts Design Awards2018

Archiproducts، برای دومین سال پیاپی، MUT را برای طراحی نشان Archiproducts Design award 2018 انتخاب کرده است. یک نشان در نسخه‌های محدود الهام گرفته شده از نوار موبیوس، که شبیه شکل معمول لوگو Archiproducts Design است و با نور و سطح بازی می‌کند.
“سال گذشته، هنگامی که ابتدا با Archiproducts تماس گرفتیم تا به ما وظیفه طراحی جایزه ADA 2017 را بدهد، ما احساس افتخار کردیم. هنگامی که در سال جاری دوباره با ما تماس گرفتند، ما نیز افتخار می کردیم که این بدان معنا بود که کار قبلی ما آنها را خوشحال کرده بود و مایل بودند این تجربه را تکرار کنند، و ماهم ازاین قضیه خوشحال بودیم. باتوجه به توقعات آنها ما مایل و آماده خلق یک نشان هیجان انگیز جدید بودیم “.
این اولین بار است که طراحان جوان اسپانیایی با Archiproducts مصاحبه می کنند. و به این صورت پیش رفت که تمام انتظارت آنها برآورده شد. نشانی که آنها به عنوان جایزه ADA 2018 در نسخه محدود طراحی کردند به بهترین نحو پیامش که برقراری ارتباط بود را نشان داد.
ایده‌ی طرح از نوار موبیوس گرفته شده، فضای توپولوژیکی خارج از این جهان با پتانسیل هنری بی پایان.
در نوار موبیوس، بالا به پایین و فضای داخل به بیرون تبدیل میشود به طوری که نمیشود هیچ مرزی برایش قائل شد ،شما در دو جهت متفاوت حرکت میکنید و به جایی که شروع کردید برمیگردید. محاسبات آن بسیار پیچیده است و همین آن را جذاب می کند. همانند این نوار مشهور، جایزه ADA به عنوان یک جسم بدون مرز طراحی شده‌است: یک تک صفحه فلزی، که ایده جایزه را شبیه سازی میکند.
آنها طراحی را با اصول اولیه آغاز کردند و سعی کردند تا آن را ساده و در عین حال تا جای ممکن جذاب طراحی کنند. نتیجه، بازی نور و سایه، از فضاهای پر و خالی سطوح براق و خراشیده است.

۱۳۹۷/۹/۲ ،۰۵:۲۹:۳۰ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , , , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال