طراحی نانوایی خاطره انگیز در لیورنو

پروژه امضا شده توسط استودیوی معماری مستقر در لیرورنو MODO  از نانوایی‌هایی قدیمی الهام گرفته شده که در آن شما می توانید نان و پیتزا  بخرید و در محیطی راحت در طول روز بشینید.. جایی که محصولات سنتی را بهبود میبخشد و شما می توانید محصولات بسته بندی شده، هوشمند و خاص را از شرکت های مختلف واقع در منطقه توسکانی خریداری کنید.
قبل از بازسازی، مکان خود را به عنوان یک محیط منفرد معرفی کرد: نیاز به مرتب کردن فضاها به منظور عملی کردن آن‌ها برای فعالیت جدید وجود داشت. دو منطقه اصلی شناسایی شده‌اند: یک منطقه فنی (با آزمایشگاه)و یک منطقه عمومی. پنجره‌های بزرگ دید زیادی  و تداوم دیداری بین داخل و بیرون را فراهم می‌کنند. برای تاکید بر تداوم  کیفیت، کفپوش لمینیت حذف شد و طبقه اصلی به شکوه اصلی آن، Palladian که زیر طاق‌های عریض قرار دارد، بازگردانده شد.
صندلی های ساده مجموعه مارا، با اشکال خالص و ضروری، ساخته شده از فلز و لمینیت، با رنگهای تیره انتخاب شده‌است، کاشی های سفید، عناصر چوبی که قفسه‌های صنعتی و پیشخوان‌ها را از هم متمایز کزده‌است را با هم ترکیب کرده، و آن را به محیطی گرم، راحت و مدرن تبدیل می‌کند.

۱۳۹۷/۹/۵ ،۰۲:۳۵:۴۳ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال