شهر هوشمند با چراغ‌های هوشمند

تفاوت تکنولوژی داخل جیب های ما و سطح خیابان‌ها در حال افزایش است و این یک مسئله است. این مسئله یکی از دلایلی است که طی چند سال آینده فناوری شهر هوشمند تبدیل به بخش قابل توجهی از جهان خواهد شد. جوامع باید تلاش کنند به این تکنولوژی در سطح شهرها برسند، و شرکت هایی مانند Wi-Fiber امیدوارند پیشنهاد راه حلی برای ارائه تجهیزات جدید به زیرساخت های موجود، راهی برای دستیابی به شهر هوشمند باشد.
این شرکت یک چراغ خیابانی مدولار تولید کرده است که می توان آن را با توجه به نیاز به هر تعدادی، از روشنایی هوشمند تا WiFi شهری، سفارشی کرد. اول از همه، لامپ های LED درون آن وجود دارد که روشنایی کارآمدتری را ارائه می دهند، و همچنین قابلیت تغییر رنگ و فلش زدن را دارد. به عنوان مثال، اگر یک موقعیت اورژانسی پیش بیاید، چراغ ها می توانند برای نشان دادن جایی که بحران در حال وقوع است، فلش بزند.
متاسفانه، سیستم همچنین راه آسانی برای دسترسی به وضعیت نظارت شهروندان از جمله دوربین ۴k و میکروفن و بلندگو دو طرفه ارائه می دهد. علاوه بر این، شرکت متعهد می شود که فیلم ذخیره و جست‌و‌جو هم می‌شود و مطمئن میشود که برادر بزرگ دقیقا میداند تو چه زمانی کجا بوده‌ای! اما از طرفی دیگر، در صورت پیشرفت، سیستم را می توان با سنسورهای گلوله ای، مانیتورهایی با کیفیت هوا و یا حتی کنترل‌کننده های ZigBee سفارشی کرد.
قرار دادن WiFi شهری در مراکز شهری نیز می تواند برای شهر – که می تواند اشتراک اینترنت آنها را کاهش دهد – و فرد، به ویژه با ماشین‌های هوشمندمان در آینده مفید باشد. زیرساخت های بی سیم، بهتر بین ماشین‌ها ارتباط برقرار می‌کند، یا حداقل میتواند به اینکه چگونه وسیله‌ای است وابسته باشد. در حقیقت این قوانین برای همه چیز است: همه اینها بستگی به نحوه اجرا و اهداف کسانی دارد که این‌ها را انجام می دهند.

۱۳۹۷/۹/۵ ،۰۱:۰۵:۲۸ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال