شرکت Nemo Tile

از زمان شروع ساده‌ی شرکت Nemo Tile در سال ۱۹۲۱ در جامائیکا، کوئینز تا به امروز این شرکت تنوع بی حد و حصری از محصولات را ارائه داده است. در اولین سال‌های شروع کار، شرکت جزئی از پروژه‌های منهتن بود و الان در سراسر جهان شناخته شده است. از هتل‌ها، رستوران‌ها و لابی‌ها تا بخش مدیریت شرکت‌ها، مجموعه‌های تفریحی، مراکز حمل و نقل Nemo Tile همیشه به زیبایی و اجرا با کیفیت بالا پایبند بوده است.

Nemo Tile در سال ۱۹۲۱ توسط خانواده‌ی Sedrish تاسیس شد. برای بیش از ۳ دهه، آنها فروش را از مغازه‌ای در جامائیکا، کوئینز انجام می‌دادند همان جاییکه درخواست شرکت‌هایی که با آنها قرارداد داشتند وصاحبخانه‌هایی که در همسایگی آنها بودند، به کاشی دیوار و کف را پاسخگو بودند. در سال ۱۹۵۳ Jerry Karlin بعنوان شریک به Murray Sedrish  پیوست. Jerry  پتانسیل بالایی در شرکت دید. زیر نظر رهبری Jerry و Murray این شرکت گسترش یافت.

در سال ۱۹۷۴ پسرJerry  ، Bert Karlin به او پیوست. آن دو با هم به پیشگام بودن شرکت کمک کردند و پس از آن آنها توانستند بجز کاشی‌های ۴*۴، به تولید سرامیک و موزائیک و کاشی‌های شیشه‌ای در ابعاد بزرگ بپردازند. این کار به آنها برای کار در پروژه‌هایی با محدودیت زمانی در منهتن مانند تونل Holland، تونل MidTown و تعداد زیادی هتل و ساختمان‌های مسکونی و تفریحی کمک کرد.

در سال ۲۰۰۲، Matthew Karlin، پسر  Bertو نوه‌ی Jerry، به شرکت خانوادگی خود پیوست. او متوجه شد دانشی که می‌تواند از پدر و پدربزرگ خود بدست آورد، در هیچ کلاسی تدریس نمی‌شود. برای ۱۲ سال او تحت نظر  Bert کار کرد و در همان زمان در حال خلق فضاهایی مانند فضای نمایش محصولات و سالن‌های طراحی بود که نتیجه‌ی آن تغییر شوروم‌ها و گسترش محدوده‌ی کار Nemo بود.

حالا، شرکت گسترش یافته و دارای ۵ شوروم است.

برای اطلاعات بیشتر به این وبسایت مراجعه نمایید.

۱۳۹۷/۴/۲۲ ،۰۶:۳۳:۲۹ +۰۰:۰۰ برچسب ها: |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال