شرکت Herman Miller

Herman Miller در جهان به تولید مبلمان و تکنولوژی و خدمات وابسته به آن شناخته شده است. دفتر مرکزی این شرکت در میشیگان غربی واقع است. این شرکت بین‌المللی با تکیه بر طراحی خلاقانه‌ی خود برای بیش از ۱۰۰ سال به حل مشکلات برای کسانی که کار می‌کنند، زندگی می‌کنند، یاد می‌گیرند یا درمان می‌شوند پرداخته است.

طراحی‌های این شرکت بخشی از مجموعه‌ی موزه‌های جهان است و برنده‌ی جایزه‌ی Smithsonian Institution’s Cooper Hewitt National Design نیز شده است. همچنین این شرکت به عنوان پیشرو در حل مسائل اجتمایی شناخته شده است و بسیار محترم شناخته می‌شود.

Herman Miller یک تاجر اهل میشیگان غربی بود که به داماد خود، D.J. De Pree برای خرید شرکت مبلمان Michigan Star Furniture  در سال ۱۹۲۳ کمک کرد.  De Pree در آن شرکت که در سال ۱۹۰۵ افتتاح شده بود کار می‌کرد. او در سال ۱۹۰۹ به عنوان منشی استخدام شده بود. De Pree باور داشت که پدر همسرش یک مرد بی عیب و نقص است و بدین ترتیب شرکت را به نام او تغییر داد.

در اواسط قرن ۲۰، اسم Herman Miller با مبلمان مدرن مساوی شده بود. از آن زمان به بعد، ما همکاری خود را با برجسته‌ترین طراحان شامل Alexander Girard ، Isamu Noguchi ، Robert Propst ، Bill Stumpf، Don Chadwick ، Ayse Birsel ، Studio 7.5، Yves Béhar و بسیاری از دیگر طراحان خلاق از سراسر دنیا شروع کردیم.

امروز، بعلاوه‌ی مجموعه‌های کلاسیک و طراحی‌های نو برای خانه،  Herman Miller  به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه‌ی طراحی مبلمان درمانی معاصر، ارائه‌ی راهکار برای محیط‌های درمانی و خدمات و تکنولوژی‌های مرتبط شناخته شده است. ما ماموریت خود را از طریق چندین کسب و کار متمرکز، برندها و پایگاه‌های توزیع محصولات شامل Herman Miller، Herman Miller Healthcare، Nemschoff، Geiger International و شعبات مستقل به سرانجام می‌رسانیم. همه‌ی این مجموعه‌ها برای طراحی و ساخت جهانی بهتر در اطراف شما تلاش می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر به این وبسایت مراجعه نمایید.

۱۳۹۷/۴/۲۴ ،۰۱:۵۰:۳۸ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال