شرکت مبلمان Davis

تاریخچه

داستان شرکت مبلمان Davis بازتاب «روح سرمایه گذاری» است که در ابتدای توسعه‌ی صنعت مبلمان در مکانی که نقطه‌ی اوج بود، کارولینای شمالی اتفاق بسیار رایجی بود. در طی جنگ جهانی دوم، جان ترون دیویس، چیزی را که شرکت‌های موفق در این زمینه، در طی ۶۰ سال در آن مکان به آن رسیده بودند را کشف کرد. راه‌انداختن یک کسب و کار خانوادگی ، راهی برای کسب موفقیت برای او و خانواده‌اش در سال‌های آینده بود. در همان زمان، جان بعنوان سرپرست بخش لوازم خانگی در شرکت Tomlinson Furniture کار می‌کرد که آن شرکت نیز یک شرکت خانوادگی قدیمی بود که کار خود را در اواسط دهه‌ی ۱۸۰۰ شروع کرده بود. خواهر جان، دوروتی.ال. دیویس نیز بعنوان یک کتابدار با یک شرکت خانوادگی جدید مبلمان کار می‌کرد. این دو، دانش کاملی درباره‌ی صنعت مبلمان داشتند و بالاخره در ۱۹۴۴ شرکت لوازم منزل دیویس(Davis Upholstery Company) شکل گرفت. این شرکت ابتدا در یک فروشگاه کوچک واقع شده بود و اوایل کار، جان و دوروتی بر تعمیر وسایل تمرکز کرده ‌بودند.
خیلی زود مکان شرکت دیویس تغییر کرد و همراه با این تغییر سه کارمند برای ساخت مبلمان و یک خیاط و یک انبار دار استخدام شدند. خیلی زود جان دیویس پسر، از جنگ برگشت و به کسب و کار خانوادگی خود ملحق شد. در اواسط دهه‌ی ۱۹۵۰ دیگر دوره‌ی تعمیر لوازم منزل گذشته بود و این شرکت بر طراحی مبلمان اتاق نشیمن و صندلی تمرکز کرد.
با گذشت زمان و موفقیت‌های بدست آمده شرکت به جای بزرگتری نیاز داشت و در سال ۱۹۵۳ موقعیت شرکت عوض شد.
در سال ۱۹۶۷ در پی مرگ جان دیویس پدر، جان دیویس پسر مدیر عامل شرکت شد و شرکت به صنعت مبلمان دیویس(Davis Furniture Industries) تغییر نام داد. در سال ۱۹۷۷ دنی ویویس مدیر عامل فعلی شرکت، شروع به کار کرد.
ماموریت این شرکت به گفته‌ی خودشان، رهبری صنعت مبلمان برای طراحی‌های برتر در حوزه‌ی زیبایی و کارکرد با تاثیرگذاری جهانی است در حالیکه با فراهم آوردن خدمات برتر برای مشتریان و صداقت همچنان به مشتریان خود وفا داریم. برای اطلاعات بیشتر به این وبسایت مراجعه نمایید.

۱۳۹۷/۴/۱۹ ،۰۱:۵۲:۴۸ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال