شرکت فنی و مهندسی سامان نوین تکفام

معرفی شرکت

شرکت مهندسی و بازرگانی سامان نوین تکفام ( سانوتک ) به عنوان زیرمجموعه روشنایی و طراحی سیستم‌های الکتریکال شرکت مهندسی بازرگانی ریوا تدبیر در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز نموده است.
اهداف ایجاد این شرکت مهندسی، مشاوره و طراحی سیستم‌های الکتریکال، تامین کالاهای با اصالت و دارای کیفیت بالا از برند‌های معتبر دنیا و معرفی این محصولات به پروژه‌های در حال گسترش می‌باشد.

حوزه روشنایی و نور‌پردازی در کنار گسترش ساختمان‌های مدرن تجاری و اداری در سال‌های اخیر از رشد بسیار بالایی برخوردار بوده‌ است و این امر باعث گردیده برندهای مطرح دنیا در کنار برندهای با کیفیت داخلی حضور بسیار پر رنگی در بازار داخل کشور داشته باشند.

هدف شرکت سامان نوین تکفام در کنار عرضه محصولات برندهای مطرح اروپایی، استفاده از دانش این شرکت‌ها در حوزه نورپردازی و روشنایی می‌باشد و در این راستا در بسیاری از پروژه‌های خود از دانش و امکانات این شرکت‌ها استفاده نموده است و در مراحل بعد این شرکت درصدد می‌باشد تا امکانات تولید برخی از محصولات این شرکت‌ها را با کمک آنها در داخل ایران مهیا گرداند.

لیست نمایندگی‌های شرکت سامان نوین تکفام:

-شرکت RZB  آلمان

-شرکت GESSLER  آلمان

-شرکت EEC ترکیه

-شرکت HOFFMEISTER  آلمان

-شرکت SGM دانمارک

بخش روشنایی

دپارتمان روشنایی شرکت سامان نوین تکفام در چهار حوزه روشنایی عمومی، داینامیک، دکوراتیو و روشنایی اضطراری مشغول به فعالیت می‌باشد و در این حوزه‌ها از تجربیات و اطلاعات شرکت‌های بزرگ و معتبر در سطح دنیا بهره می‌برد.

مهندسی روشنایی در طراحی فضاهای داخلی مجتمع های تجاری، ادرای و صنعتی تاثیر بسزایی در افزایش کارایی و نیز بهینه نمودن مصرف انرژی دارد و با در نظر گرفتن این امر توجه لازم به طراحی مناسب روشنایی در کنار استفاده از تجهیزات با کیفیت بالا، لازمه فراهم نمودن فضاهای مطلوب داخلی می‌باشد.

در طراحی نورپردازی نما و فضاهای خاص استفاده از روشنایی داینامیک Dynamic Lighting بستر بسیار مناسبی را برای فضاسازی های متنوع و متناسب با کاربری‌های مختلف فراهم می‌آورد، این امر موجب جلوگیری از یکنواختی در نورپردازی و نیز ایجاد ظرفیت مناسب جهت مدیریت نور می‌گردد .

استفاده از سیستم‌های روشنایی اضطراری در پروژه‌های بزرگ تجاری، اداری و صنعتی امری اجتناب ناپذیر و الزامی می‌باشد، در سالهای اخیر تکنولوژی طراحی و استفاده از سیستم‌های روشنایی اضطراری  پیشرفت بسیار زیادی نموده و استفاده از سیستم‌های آدرس‌پذیر با باطری مرکزی در پروژه‌های بزرگ در سطح دنیا به امری رایج و ضروری تبدیل گردیده است.

با عنایت به این امر، شرکت سامان نوین تکفام امکان مهندسی ، تامین و اجرای سیستم‌های روشنایی را در هر سطحی از پروژه‌ها دارا می باشد.

بخش پروژه های  الکتریکال

  • مشاوره ، طراحی و نظارت کلیه سیستم‌های الکتریکال شامل سیستم های فشار ضعیف و جریان ضعیف، سیستم هوشمند روشنایی، طراحی تخصصی سیستم روشنایی اضطراری ، روشنایی نما و محوطه ، سیستم‌های کابل‌کشی ساختار یافته و … با توجه به آخرین استانداردهای روز دنیا
  • پیمانکاری پروژه الکتریکال و انجام خدمات نصب و راه اندازی کلیه سیستمهای  الکتریکال با استفاده از مهندسین و تکنسین های کارآزموده و مجرب.
  • مشاوره و ارائه راهکارهای مهندسی خرید سیستمهای الکتریکال و ارائه گزارش کامل خرید جهت تامین کلیه سیستم های الکتریکال با توجه به تجربیات ارزنده کسب شده در پروژه های گوناگون و آشنایی کامل با کلیه شرکت های داخلی و خارجی تامین کننده تجهیزات

تعمیر و نگهداری سیستم های الکتریکال

ارائه خدمات تعمیر و نگهداری سیستم های الکتریکال با استفاده از تجربیات و راهکارهای شرکت Bilfinger آلمان، شامل خدمات ذیل:

– نگهداری و تعمیرات اضطراری یا Emergency Maintenance

– نگهداری و تعمیرات اصلاحی یا Corrective Maintenance

– نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه یا Preventive Maintenance

– نگهداری و تعمیرات پیش بینانه یا Predictive Maintenance

خدمات فنی :

انجام تست ها و مانورهای  دوره ای و سالانه سیستم های الکتریکال

بررسی خطاهای احتمالی موجود در سیستم

انجام مانورهای ماهیانه و سالیانه

بررسی شرایط محیطی مناسب نگهداری تجهیزات  الکتریکال

ارتباط با تیم های تعمیر و نگهداری سیستم های مکانیکال و BMS و شرکت های سازنده تجهیزات

خدمات اداری و آموزشی :

ارائه گزارش روزانه، ماهانه و سالیانه

تهیه چک لیست های تعمیر و نگهداری

به روز رسانی لیست قطعات یدکی

تهیه جدول کالیبراسیون تجهیزات

گردآوری شده توسط: مریم ترابی

۱۳۹۷/۲/۲۲ ،۰۰:۲۴:۲۲ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال