شرکت رونا

صنایع روشنایی رونا با رویکردی معمارانه در راستای نوآوری در صنعت نورپردازی فضاهای داخلی و خارجی در سال ۱۳۸۸ پای به عرصه این صنعت نهاد.

تلفیق این رویکرد با تکنولوژی روز دنیا انگیزه ای شد تا تولید تجهیزات روشنایی ایریدینس در دو گروه اصلی Linear lights ، Plain lights با برخورداری از امکان نصب به صورت توکار، روکار و آویز در دستور کار این شرکت قرار گیرد.

خطوط نوری تولید شده، عاوه بر تامین نور عمومی مورد نیاز کلیه فضا ها اعم از تجاری اداری، مسکونی و عمومی، در ایجاد درک بصری تازه از محیط به عنوان نورهای دکوراتیو و موضعی نیز عمل می نماید.

فناوری استفاده شده در تولید محصولات این شرکت بر پایه تولید مقاطع آلومینیومی یک پارچه Extrusion و همچنین استفاده از دیودهای نوری LED با استانداردهای فنی بین المللی، منتج به تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت و
بهینه ترین حالت مصرف انرژی شده است.

طراحی و تولید این تجهیزات در داخل کشور، عاوه بر صرفه جویی اقتصادی در پروژه ها، موجبات به روز شدن طرح های معماری و نزدیک شدن آن به معماری نوین دنیا را برآورده می سازد.

در راستای نیل به اهداف فوق این شرکت آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه طراحی، نصب و اجرای پروژه های نورپردازی به مشاورین، پیمانکاران و کارفرمایان محترم می باشد.

نور مخفی

ایجاد نور مخفی در سقف و دیوار یکی از آیتم هایی است که در طراحی و دکوراسیون داخلی امروزه بسیار پرکاربرد است و طرفداران زیادی دارد. از طرف دیگر نورپردازی در طراحی داخلی بسیار مهم است و ظرافت خاص خود را می طلبد. نورپردازی موفق نمایش بهتر کار و طراحی انجام شده است. در این گروه از چراغ های LED ساخت شرکت رونا (RONA) چراغ ها به گونه ای  ساخته شده اند که ملزومات ایجاد لبه های شارپ و ظریف با نصب چراغ های این گروه به صورت یکجا طراحی شده است. بدین صورت که ابتدا در مرحله نصب کناف پروفیل های لبه نور مخفی نصب شده و پس از بطانه کاری و نقاشی نور خطی مربوطه در پروفیل لبه نصب می شود.

Solar

مشخصات چراغ های خطی SOLAR

چراغ های خطی با طراحی مهندسی  و مدرن  با منبع نوری LED با خط نوری بدون فاصله و به صورت پیوسته جهت نصب در فضاهای اداری ، تجاری و فروشگاهی به کار می رود.

چراغ های خطی LED برای ساختمان های تجاری و اداری و ورزشی با فضای معماری مدرن که نور یکنواخت و دنباله دار و بدون ایجاد نقاط تاریک و روشن مد نظر باشد ، استفاده می شود.  این چراغ با فیلتر های نوری گوناگون  مناسب برای راهروها، بانک ها، موسسات، هتل ها، سرسراها، راه پله ها و فروشگاه های مدرن و … می باشد.

توزیع یکنواخت نور و عدم خیرگی  از خصوصیات این چراغ به شمار می آید .

پروفیل اکسترود شده SOLAR از آلومنیوم با کیفیت بالا ساخته شده است. انواع LED خطی با دمای رنگ و شدت های گوناگون در این مقطع قابل نصب می باشند. همچینین استفاده از کاور های شفاف، مات و یا رنگی کیفیت های متفاوت نور دهی را برای شما فراهم نموده است.

آویز: نصب به صورت آویز توسط کیت HA

 نورخطی

SLIM

نورخطی SLIMO از محصولاتی است که به عنوان تامین کننده روشنایی در فضاهایی که احتیاج به یک نورخطی ظریف با ابعاد کم و نوردهی نسبتا بالا دارند، مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند ضمن نورپردازی در تزئین فضا نیز نقش موثری داشته باشد. این محصول دارای شکل ظاهری کشیده با طول تا ۳۰۰ سانتیمتر است که لامپ به کار رفته در آن ال ای دی  می باشد همچنین رنگ نور این چراغ می تواند آفتابی یا مهتابی یا رنگی باشد که انتخاب آن به نظر مشتریان بستگی دارد.

مشخصات

 • قابل نصب در انواع پروفیل های زیر سازی گروه بتا شامل TECHNIC | BACKER | TECHUS
 • میزان نور دهی نسبتا بالا
 • زاویه پخش نور پهن
 • قابلیت نصب به صورت توکار، روکار و آویز
 • عمر بالا به علت تبادل حرارت بالا
 • قابل سفارش در رنگ های مختلف
 • قابل سفارش با انواع کاورهای مات، شفاف و تیوبی.

نور LED خطی RIZZO

نور LED خطی RIZZO برای فضاهای اداری، تجاری و مسکونی مدرن، فروشگاهها، فضاهای آموزشی، بانک ها و موسسات و فضاها با  جلوه های نورپردازی مدرن نظیر نمایشگاههای اتومبیل و لابی ها،  و همچنین قفسه ها و رگال های لباس و ویترین های فروشگاه ها پیشنهاد می شود. پهنای ظریف (۱۲mm) این چراغ را برای طراحی نورپردازی بسیار انعطاف پذیر ساخته به طوریکه  طراح با در نظر گرفتن حداقل محدودیتهای نصب می تواند آن را در گستره وسیعی از مصالح از چوب تا مصالح بنایی با ساده ترین روش نصب نماید.

دندانه های در نظر گرفته شده در داخل مقطع نور خطی RIZZO امکان تنظیم زاویه پخش نور را در سه سطح مختلف به طراح می دهد. همچنین زائده های خارجی با افزایش سطح پروفیل به عنوان Heat sink عمل می کند که در طول عمر چراغ بسیار موثر می باشد.

پروفیل RIZZO برای مقاصد زیر طراحی و تولید شده است:

 • نصب در کارهای چوبی
 • نصب در محل هایی که قبلا محل آن پیش بینی نشده و رنگ آمیزی انجام شده است.
 • نصب در مصالح بنایی با پروفیل زیرسازی B_RIZZO و انجام عملیات رنگ آمیزی.
 • نصب در هند ریل.
 • نصب در کف پله جهت نورپردازی راه پله.

چراغ LED خطی MARS

چراغ خطی عرض ۵ (MARS) یکی از برترین محصولات شرکت رونا می باشد که تمامی مزایای محصولات تولیدی رونا را به صورت یکجا دارا است.

این چراغ  با طرح مهندسی و خاص به منظور تامین نور عمومی  یکپارچه برای ایجاد روشنایی دلخواه و همچنین تخلیه حرارتی LED  به منظور افزایش طول عمر چراغ، طراحی و ساخته شده است.

چراغ های LED MARS برای استفاده در سقف ها با ارتفاع های مختلف ، نظیر فضاهای آموزشی، اداری، بانک ها و موسسات ، فرودگاهها و پایانه های مدرن و نمایشگاهها، فروشگاهها، رستوران ها، کافه های مدرن و نیز کتابخانه ها و اتاق های انتظار استفاده می شود .

مشخصات نور خطی MARS:

 • میزان نور دهی بالا.
 • زاویه پخش نور پهن.
 • قابلیت نصب به صورت توکار، روکار و آویز.
 • عمر بالا به علت تبادل حرارت بالا.
 • قابل سفارش در رنگ های مختلف.
 • سازگاری کامل با دتایل سقف کناف.
 • طراحی منحصر به فرد آویز

 چراغ خطی LAKE

چراغ های خطی با طراحی مهندسی  و مدرن  با منبع نوری LED با خط نوری بدون فاصله و به صورت پیوسته جهت نصب در فضاهای اداری ، تجاری و فروشگاهی به کار می رود.

چراغ های خطی LED برای ساختمان های تجاری و اداری و ورزشی با فضای معماری مدرن که نور یکنواخت و دنباله دار و بدون ایجاد نقاط تاریک و روشن مد نظر باشد ، استفاده می شود .  این چراغ با فیلتر های نوری گوناگون  مناسب برای راهروها ، بانک ها ، موسسات ، هتل ها، سرسراها ، راه پله ها و فروشگاه های مدرن و … می باشد

توزیع یکنواخت نور و عدم خیرگی  از خصوصیات این چراغ به شمار می آید .

پروفیل اکسترود شده LAKE از آلومنیوم با کیفیت بالا ساخته شده است. انواع LED خطی نصب شده در این مقطع طیف وسیعی از نور در شدت و دمای گوناگون را تامین می نماید. همچینین استفاده از کاور های شفاف، مات و یا رنگی کیفیت های متفاوت نور دهی را برای شما فراهم نموده است.

چراغ خطی لبه دار LAKE را بدون استفاده از ریل  زیر سازی -مانند TECHNIC -میتوان توسط فنر  SPR2 نصب نمود. بدین صورت که با ایجاد یک شکاف به عرض ۳cm در سقف کاذب چراغ را در محل نصب می شود و لبه های چراغ ناصافی های محل برش را می پوشاند.

نور خطی HIBAT

چراغ LED خطی HIBAT  نسل جدید چراغ های LED با استانداردهای جهانی است که از پرکاربردترین چراغ های روز دنیا می باشد .

این چراغ  با طرح مهندسی و خاص به منظور تامین نور عمومی  یکپارچه برای ایجاد روشنایی دلخواه و همچنین تخلیه حرارتی LED  به منظور افزایش طول عمر چراغ، طراحی و ساخته شده است.

چراغ های LED HIBAT برای استفاده در سقف ها با ارتفاع های مختلف ، نظیر فضاهای آموزشی، اداری، بانک ها و موسسات ، فرودگاهها و پایانه های مدرن و نمایشگاهها، فروشگاهها، رستوران ها، کافه های مدرن و نیز کتابخانه ها و اتاق های انتظار استفاده می شود .

مشخصات نور خطی HIBAT:

 • میزان نور دهی بالا
 • زاویه پخش نور پهن
 • قابلیت نصب به صورت توکار، روکار و آویز
 • عمر بالا به علت تبادل حرارت بالا
 • قابل سفارش در رنگ های مختلف

تحقیق از عاطفه حجتی

۱۳۹۷/۱/۱۵ ،۲۱:۴۴:۳۵ +۰۰:۰۰
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال