شرکت ایستادر

” درب های ضد سرقت پورتریسا Portrisa  ”

درب های ایمن پورتریسا، با برخورداری از بدنه ای از صفحات استیل روی اندود شده در واقع دارای ساختاربندی مستحکم است.حتی جهت اطمینان، ضمن تاکید بر ایمنی بیشتر، ساختار درب ها در قسمت قفل ها ، بیشتر تقویت شده است.

درب های ضد سرقت پورتریسا متشکل از اتصالات استیل با قابلیت تطبیقی بالا با پایه‌های متحرک ، با هدف جلوگیری از نفوذ گرد و غبار ، نور و هوا (ناخواسته از نظر مشتری) تعبیه شده است.هر یک از درب های ما  دارای یک job key ؟؟ است که نهایتا قابل جایگزینی با تک کلید نهایی (به سفارش مشتری)،در هنگام نصب هستند .

توضیح : در قسمت های بعدی شرکت سازنده به تشریح ساختار درب‌ها ، مدل های متنوع متناسب با سفارش مشتری ، تنوع رنگی محصولات و تکنولوژی برتر درب ها می پردازد.

تاریخچه :

ایستادُر، فعالیت خود را در سال ۱۳۸۲ با تولید درب و پنجره های UPVC تحت برند ایده آل آغاز نمود.
نگاه کار آفرینی مؤسسین ایده آل، پس از چند سال فعالیت در این گروه صنعتی سبب شکل گیری ایده ایجاد یک مجموعه حرفه ای و تخصصی به منظور تولید درب های ضد سرقت، این ایده ناب جهت تولید و فروش درب های ضدسرقت در قالب مجموعه ایستادُر صنعت پارسیان تبلور یافت.
مؤسسین ایستادُر با رویکرد بهره گیری از توان تیمی کارشناسان متخصص در حوزه صنعت و با هدف ایجاد سازمانی یاد گیرنده و دانش محور با هدایت آقای مهندس کریمی پایه ریزی شد و آغاز به فعالیت نمود.
پس از چندین سال تولید موفق و اثر بخش بنیان گذاران ایستادُر، دیدگاه های توسعه ای سهامداران این مجموعه منجر به توسعه فعالیت و ایجاد بخش های مستقل در قالب سالن های مجزای تولید و به تبع آن گسترش فضای کارخانه ای و جذب نیرو گردید.


هم اکنون با گذشت دو دهه تجربه کارآفرینی، مجموعه ایستادُر در شهرک صنعتی لیا واقع در شهر قزوین در مساحتی بالغ بر ۱۰٫۰۰۰ مترمربع با ۷٫۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده، دارای سالن های تولید مجزا و بخش های مختلف مهندسی و با به کارگیری ۲۰۰ نیروی متخصص و کارشناسان آموزش دیده به عنوان یکی از نام های مطرح و دارای اعتبار تجاری در بازار داخلی از منظر نگرش دانش محور و سیستمی و همچنین دارا بودن نشان گواهینامه استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت (ISO 9001) به جهت ارائه محصولاتی با کیفیتی قابل قبول و خدمات پس از فروش در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد.

این مجموعه همواره خواسته های مشتریان را سرلوحه کار خود قرار می دهد و محصولاتی مطابق با سلایق سخت گیرترین مصرف کنندگان طراحی و تولید می نماید، که این مهم مزیت رقابتی محصولات ایستادُر با سایر محصولات می باشد.

  • گواهینامه فنی
  • گواهینامه Efectis era (فرانسه)
  • ISO9001

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، به عنوان تنها سازمان رسمی و مسئول، وظیفه مهم و خطیر تحقیق و بررسی مسائل مربوط به ساخت و ساز را در کشور بر عهده دارد.
شرکت ایستادُر، اولین شرکت تولید کننده درب های ضد حریق در ایران میباشد که مفتخر به دریافت گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی شده است.
شرکت های تولید کننده درب های ضدحریق می توانند با رعایت نکات فنی و کیفی از مراحل آزمایشات مورد نظر مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گذشته و به دریافت این گواهینامه فنی دست یابند.

 

اهداف و دستاورد ها :

– ا یستادُر با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و نیروهای انسانی دانش محور و انگیزه مند، جهت ارائه محصولاتی متنوع و خلاقانه با کیفیتی شایسته و در شأن مصرف کنندگان و متناسب با خواسته های آنها فعالیت می نمایند.
– تنوع تولید بر اساس نیاز مشتریان، تحویل به موقع، کیفیت مطلوب مطابق با استاندارهای جهانی، خدمات فروش و پس از فروش، بسته بندی مناسب کالا و همچنین ارسال محصولات در داخل و خارج کشور از مهمترین اهداف این مجموعه است که سعی در هر چه بهتر ارائه شدن آنها داریم.
– ایستادُر، در راستای اهداف مشتری مداری خود و تولید محصولات با کیفیت و با به کارگیری تجربه و تخصص، با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001) در فرایند تولید به دنبال دستیابی به جایگاهی رفیع در این عرصه می باشد.
ـ شرکت ایستادُر با هدف بالا بردن سطح ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و با بهره گیری از نیروهای متخصص و در راستای تولید کالایی مطابق با استاندارد و باکیفیت بالا موفق به کسب گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهر سازی (B.H.R.C) و گواهی آزمایشگاه (Efectis Era) فرانسه شده است.
ایستادُر با تکیه بر تجربه و دانش مهندسین خود همواره به دنبال دستیابی به بروزترین گواهینامه های بین المللی در زمینه محصولات خود می باشد.
تمرکز ما بر نوآوری بوسیله تحقیق و توسعه مداوم در زمینه دربهای ضدسرقت – ضد حریق و همچنین درب داخلی میباشد که نه تنها خواسته های بازار را ببیند، بلکه از آن خواسته ها فراتر رود.

تولید – تنوع و طراحی :

درب ها با به کارگیری تجهیزات در سطح کلاس جهانی با در نظر گرفتن دانش و تکنولوژی روز، با دید پیشرفت تولید می شوند.طراحی ها توسط مجرب ترین تیم مهندسی صورت گرفته و سپس توسط تیم کنترل کیفیت ارزیابی می گردد.
ایستادُر با تحقیقات گسترده جهت ارتقای سیستم تولیدی و کیفیت سبد کالای خود، با رعایت استاندارد سازمان های مربوط و همچنین با دارا بودن بخش تحقیق و توسعه، سعی در بهبود روز افزون کیفیت و میزان رضایتمندی مشتریان خود دارد .از همین رو این شرکت با خدمات گسترده در بحث فروش و پس از فروش گام بلندی در این مسیر برداشته است.

معرفی تولیدات شرکت ایستادر

درب های ضد سرقت

درب ضد سرقت باعث جلوگیری از ورود سارقین شده و در مقابل هرگونه تخریب و اهرم نمودن قابل اطمینان و ایمن باشد و در مقابل بازشدن درب تأخیر ایجاد کرده و به راحتی باز نشود. درب ضد سرقت اگر از استانداردهای لازمه این محصول برخوردار باشند و از درب های متفرقه با ابزار یراق معمولی نباشد بر خلاف درب های معمولی از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و در مقابل فشار، برش و اهرم قفل از امنیت بسیار بیشتری نسبت به درب های معمولی برخودار میباشند. با توجه به اینکه مرجع دقیق و کاملی در مورد درب ضد سرقت و آشنایی آن در دسترس عموم نیست و یا حتی خود شرکت هایی که اقدام به فروش درب ضدسرقت می کنند نیز آگاهی کاملی در خصوص تولید درب ضد سرقت با استاندارد لازمه را ندارند، متاسفانه این نا آگاهی منجر به ارائه درب هایی در شکل و شمایل درب ضد سرقت شده که به هیچ عنوان از استاندارد های لازمه بر خوردار نبوده و دارای ایمنی بسیار کمی میباشند.

با نصب اینگونه از درب ها دیگر با خیالی آسوده و آرامش خیال بیشتری از منزل خارج شده و درب منزل خود را قفل نمایید. همواره مسئله حفاظت از منازل با صرف هزینه کم یکی از دغدغه های افراد به شمار میرود که وجود درب های ضد سرقت تا حدود بسیار زیادی از این نگرانی کاسته و بازار بسیار خوبی در تمام کشورها و همچنین کشور ایران را به خود اختصاص داده است. و باعث کاهش سرقت از منازل شده است .

البته توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که نوع انتخاب و سفارش درب با محل مورد استفاده ی آن رابطه ی مستقیم دارد به طور مثال درب های مورد استفاده در ویلا کارخانجات و ادارات باید به مراتب دارای امنیت و مقاومت بیشتری نسبت به درب منازل باشد و از ورق فولادی ضخیمتری نسبت به درب منازل استفاده میشود و همچنین ساختار درب ها برای مکان های مختلف متفاوت میباشد و متناسب با محل مورد نظر از عایق صوتی ، عایق رطوبت ، عایق حرارت و برودت، ضد اسید و سایر عایق ها استفاده می‌شود.

 

درب ضد سرقت سری لوکس

در این سری از درب های ضد سرقت، چهارچوب فلزی با روکش طبیعی چوب ارائه می گردد که از زیبایی ویژه ای بر خوردار است و همچنین لنگه بازشوی آن بطور کامل از پنل با روکش طبیعی چوب می باشد و با طرح های بسیار زیبای برجسته کاری شده، ارائه می گردد.

 

درب ضد سرقت سری مدرن

در درب های ضد سرقت سری مدرن ایستادُر، لنگه بازشو کلیه درب ها، بطور کامل از پنل روکش لمینیت می باشد که با طرح های بسیار زیبا ارائه می گردد.همچنین علاوه بر لنگه بازشوی درب ها، چهارچوب فلزی آن ها نیز با روکش لمینیت ارائه می گردد که از زیبایی ویژه ای برخوردار است.

درب ضد سرقت سری گُلد

درب ضد سرقت سری گُلد، دارای چهار چوب فلزی بوده و در لنگه بازشوی آن بطور کامل روکش طبیعی چوب بکار گرفته شده است.این سری از درب ها با طرح های شیاردار ( CNC ) و یا طرح های بسیار زیبای بر جسته و منبت کاری شده ارائه می گردد.

درب ضد سرقت سری سفارشی

درب ضد سرقت ویژه یا سری سفارشی، درب هایی هستند که بنا به نیاز مشتری و با تشخیص کارشناسان فنی شرکت ایستادُر بصورت تک لنگه، یک و نیم لنگه، دو لنگه و یا درابعاد مختلف مطابق با درخواست خریدار قابل سفارش می باشند.

طراحی لنگه درب ضد سرقت

ایستادُر در داخل لنگه درب ضد سرقت خود به دلیل اینکه معمولاً سرقت ها از طریق دیلم کردن درب انجام می شود، با استفاده از یک ورق به ضخامت ۱٫۵ میلیمتر در سرتاسر درب و خم کاری هایی که به صورت فنی و تخصصی روی ورق ایجاد می کند و همچنین پروفیل سازی پیرامونی که به صورت دوبل در درب اعمال می کند، باعث بالا بردن آستانه تحمل درب در مقابل دیلم شدن می شود، که این مهم در طول چندین سال تجربه در صنعت درب سازی بدست آمده است.

ایستادُر در ساختار داخلی لنگه درب ضدسرقت خود در فضای داخلی ما بین دو طرف پنل درب بطور کامل از عایق پشم سنگ تخته ای (به جای فوم پلی استایرن و یا پشم شیشه) به ضخامت ۴۰ میلی متر و دانسیته ۸۰ که به منظور جلوگیری از نفوذ صدا و همچنین سرما و گرماست، استفاده می کند.

 در هنگام خرید درب های ضد سرقت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در خرید اینگونه درب ها اولین انتظار ایجاد حس امنیت است که برای رسیدن به این مقصود باید به چند نکته در هنگام خرید توجه نمود

  • جنس چهارچوب : که باید فلز به کار رفته در آن از الیاژ خوب و با کیفیت باشد و محل های اتصال ورق ها جوش کاری مناسبی داشته باشند و بهتر است از جوش co2 برای جوشکاری استفاده شده باشد.

۲- ضخامت چهارچوب: ضخامت چارچوب باید ۱٫۵ میلی متر باشد و یا بالاتر از آن
۳- جنس لولا: که از وارد بسیار مهمی است که باید به آن توجه نمود زیرا لنگه درب بر روی این لولا ها میچرخد و باید بتواند به آسانی وزن لنگه درب را تحمل کند که اگر جنس و تعداد لولا ها نا مرغوب و کم باشد پس از گذشت مدتی درب از حالت تنظیم و ریگلاژی خارج میشود که بهترین حالت استفاده از ۳ عدد لولا و همچنین استفاده از لولای بلبرینگ دار است.

۴- جنس لایه: درست است که طرح لایه درب به صورت سلیقه ای بوده اما توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که جنس لایه باید متناسب با محل استفاده انتخاب شود به طور مثال جنس ام دی اف از زیبایی و براقیت بیشتری نسبت به جنس ملامینه و پی وی سی برخوردار است اما در مقابل خش و نور افتاب دارای استحکام کمتری است.

۵- باید به فضای داخلی بین دو طرف درب دقت نمود که باید از ورقی فولادی تشکیل شده باشد و اگر داخل درب تهی از ورق فولادی باشد در حقیقت شما یک درب معمولی در ابعاد بزرگتر خریداری نموده اید البته با پرداخت هزینه یک درب ضد سرقت!
۶- از قفل ها و کلید ها مطمئن باشین و در نظر داشته باشین بهترین نوع قفل موجود در جهان برای کشور ترکیه و شرکت کاله می باشد که در ایران به وفور یافت میشود و هیچ گونه مشکلی برای یافتن این نوع قفل ها نمی باشد

۷- و در انتها از کیفیت دستگیره ها و ابزار یراقی که در ساخت درب های ضد سرقت مورد استفاده قرار گرفته است اطمینان حاصل کنید.

ویژگیهای درب های ضد سرقت:

درب های ضد سرقت که از استاندارد های روز جهانی بره میبرند در مقایسه با درب های دیگر دارای ویژگیهای بسیاری میباشد که میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • در داخل درب های ضد سرقت از یک ورقه فلزی بسیار محکمی استفاده میشود که مانع از هر نوع ورود و نفوذ سارقان میگردد

۲- بر خلاف درب های معمولی درب های ضد سرقت از یه نقطه به چهارچوب متصل نشده و با بهره گیری از قفل ها و ساختار گاو صندوق ها،درب های ضد سرقت از چندین نقطه به چهرچوب متصل میشوند که این خود از ویژگیهای منحصر به فرد درب های ضد سرقت میباشد
۳- درب های ضد سرقت دارای عایق صوتی میباشند

۴- در ساخت درب های ضد سرقت از سنگ پشم نسوز هم برای جلوگیری از حریق استفاده میشود که عایق حرارت میباشد ساخت این درب ها به گونه ای باید باشد که با رعایت استاندارد های لازم در هنگام آتش سوزی مانع از ورود و کمک رسانی نیروهای امدادی نگردد

۵- ساختار درب های ضد سرقت به گونه ای میباشد که بعد از نصب در چهارچوب غیر قابل اهرم کردن میباشد

۶- در اطراف درب های ضد سرقت از یک نوار یا زه لاستیکی به منظور جلوگیری از ورود گرد و خاک و همچنین جلوگیری از اتلاف انرژی استفاده شده است

۷- نصب آسان درب های ضد سرقت باعث شده است که در انتهای عملیات ساخت و ساز اقدام به نصب درب های ضد سرقت شود که این خود باعث میشود کمترین آسیب به درب وارد شود
۸- قفل درب های ضد سرقت دارای ۱۱ زبانه میباشند که در سه جهت مختلف عمل میکنند
۹- ضخامت ورق به کا رفته در آن بیش از یک میلی متر است که خود گویای امنیت و استحکام این نوع درب هاست

۱۰- ضد آب بودن
۱۱- دیر خراب شدن درب و ابزار یراق آن
۱۲- نصب آسان
۱۳- تنوع در ظاهر و زیبایی آن و همچنین رنگ بندی متنوع آماده
۱۴- تنوع در ابعاد و ضخامت های آن
۱۵- روکش های متنوع از جنس های مختلف
۱۶- عایق اتلاف انرژی
۱۷- تنوع بسیار زیاد قیمت با توجه به مواد استفاده شده در آن
۱۸- جلوگیری از صدا یا کاهش دهنده صدا
۱۹- قفل های شب بند
۲۰- زنگ اضافی و دوربین چشمی که در داخل خود در قرار گرفته است.
با توجه به ویژگی های بسیار زیادی که درب های ضد سرقت نسبت به درب های معمولی دارند به خصوص از لحاظ امنیت میتوان اینگونه درب ها را جایگزین بسیار مناسبی برای درب های معمولی دانست.

دربهای خروج اضطراری

دربهای خروج اضطراری به عنوان راههای فرار در مواقع خاص مانند آتش سوزی مورد استفاده می باشند. معمولاً رنگ آنها قرمز روشن است تا در مواقع اضطراری قابل رویت باشند و همچنین امکان بازشدن آنها با هل دادن دستگیره در زمان مواجه با آتش وجود دارد.

درب ضد حریق دیتاسنتر

امروزه دیتاسنتر و اتاق سرور نقش موتورخانه شرکت ها و سازمانها و مراکز اداری را بازی میکنند. سنجش شرایط محیطی در اتاق سرور و دیتاستر برای از کار نیفتادن موتور خانه سازمان ضروری می باشد.
درب اتاق سرور فقط برای اشخاص مشخص و از پبش تعیین شده می تواند باز شود و بایستی از عبور افراد ناشناس جلوگیری شود، در نتیجه باید از دستگاهای کنترل تردد استفاده گردد. همچنین عبور و مرور به داخل اتاق سرور ذخیره گردد و قابل گزارش گیری باشد.

درب ضد حریق بیمارستانی

درب ضد حریق بیمارستانی ( بادبزنی ) برای مکان های پرتردد که نیاز به باز و بسته شدن لنگه دَر از دو طرف می باشد مانند اتاق عمل و بخش های مربوط به آن در بیمارستان ها و هم چنین مکان های پر رفت و آمد در ساختمان های عمومی استفاده می شوند.

دربهای ضدحریق

سالانه در سراسر جهان در اثر عدم رعایت اصول و استانداردهای تدوین شده برای ساختمان ها، حوادث و سوانح دلخراش و جبران ناپذیری از قبیل جراحات و تلفات جانی و خسارات مالی اتفاق می افتد. بر همین اساس همواره سازمان های جهانی در تلاشند تا استانداردهایی را تدوین کنند که ضامن ایمنی ساختمان برای جلوگیری از بروز حوادث غیر مترقبه باشند. شرکت ایستادُر با هدف بالا بردن سطح ایمنی ساختمان ها در برابر حریق با بهرگیری از نیروهای متخصص در تلاش برای تولید کالای مطابق با استاندارد و بهترین کیفیت می باشد. درب مقاوم در برابر آتش ( درب ضدحریق ) با توجه به میزان مقاومت در برابر حریق (آتش) نقش مهمی در زمینه محافظت در برابر آتش و پیشگیری از ضرر و زیان دارند. آنها به عنوان سیستم عایقی در برابر آتش برای جلوگیری از انتشار آتش و دود در بخشهای مختلف ساختمان به کار می روند. دربهای ضدحریق، فراری ایمن از سازه ها و ساختمانها را در مواقع وقوع آتش، زلزله و غیره امکان پذیر می نماید.

این مجموعه با تنوع محصولات در یراق آلات، رنگ، سایز و نیاز مشتری اقدام به تولید انواع درب ضدحریق شامل : درب خروج اضطراری، درب ضدحریق شیشه دار، درب ضدحریق دارای دریچه تهویه، درب ضد حریق بیمارستانی و غیره اشاره کرد. شرکت ایستادُر با توجه به اهمیت درب های ضد حریق و کاربرد های مختلف این محصول برای ساختمان های در حال احداث – مراکز خرید، بیمارستان ها، مدارس، کتابخانه ها، هتل ها، موزه ها، فرودگاه ها، کارخانجات و …. تمام جوانب را در تولیدات خود در

نظر گرفته و سعی در بهبود روز افزون کیفیت و میزان رضایت مندی مشتریان خود دارد. درب ضدحریق نقش بسیار مهمی در بالا بردن امنیت مردم و کاهش خسارات ناشی از آتش سوزی ایفا می کند. درب ضد حریق در اماکن تجاری، مجتمع های مسکونی، ساختمانهای بلند مرتبه، وزرشگاه ها، پالایشگاه ها،فرودگاه ها، بیمارستان ها و بطور کلی تمام مکانهایی که امکان حریق (آتش) وجود دارد، استفاده می شود.

ویژگی های درب ضدحریق

دسترسی آسان

درب ضد حریق به عنوان راههای فرار در مواقع خاص مانند آتش سوزی مورد استفاده میباشد، معمولا رنگ آنها قرمز روشن است تا در مواقع اظطراری قابل رویت باشد و همچنین امکان باز شدن آن با هل دادن دستگیره در زمان مواجه با آتش وجود دارد.

میزان دید

وجود قسمت شیشه ای (دریچه بازدید) در درب ضد حریق ، باعث رویت آتش و دود در محوطه آتش، جهت جلوگیری از برخورد با آن.

مقاومت در برابر آتش

مهم ترین فاکتور درب ضد حریق، میزان مقاومت در برابر آتش بوده که میزان مقاومت در برابر آتش بدون صدمه دیدن و تغییر شکل در مدت زمان مشخص می باشد. میزان مقاومت درب ضد حریق، بر دقیقه محاسبه شده ( گاهی بر ساعت ) و میزان استقامت آن در تقابل با آتش می باشد.

فشردگی هوا

درب ضد حریق راه دسترسی خروجی امن از محوطه آتش گرفته می باشد. در نتیجه مهم است که از نفوذ دود به خروجی امن جلوگیری کند و به همین منظور عایق دود هم دارد.

صوتی

اگرچه این فاکتور مانند فاکتورهای دیگر مهم نمی باشد، گاهی اوقات درب ضد حریق عایق صوتی هم هستند، مورد درخواست مصرف کنندگان می باشد. این نوع درب ها در امکانی مانند : مدرسه، تئاتر، استودیو و غیره به کار می رود.

مهندسی ضد حریق ایستادُر، اهمیت درب های ضد حریق و حیاتی بودن آنها را در تآمین امنیت و پیشگیری از ضرر و زیان را به خوبی درک کرده است و با استفاده از تجربه بی بدیل در مهندسی آتش و معرفی خط تولید با کیفیت، تآکید بسزایی در دست یابی به فاکتورهای ذکر شده را دارد.

 

مشخصات درب ضدحریق ایستادُر

جنس ورق لنگه/ چارچوب : ورق فولادی به ضخامت ۱/۵ میلیمتر در چارچوب و ضخامت ۱/۲۵ در لنگه

پوشش لنگه / چارچوب : رنگ پودری کوره ای به روش الکتوراستاتیک

هسته : فضای داخلی لنگه بازشو درب ضد حریق، پشم سنگ ( Rockwool )

تجهیزات : درزگیر سیلیکونی دودبند با مقاومت بالا در برابر حرارت ۸۰۰ درجه سانتی گراد

لولای آرام بند مخصوص درب های ضدحریق

نصب یراق آلات خروج اضطراری شامل قفل و دستگیره پنیک

امکان جانمایی و نصب شیشه های مقاوم در برابر حریق

چارچوب های درب ضد حریق این شرکت بر اساس فضای محل نصب بر دو نوع متحرک ( کشویی ) و ثابت بوده همچنین توانایی تولید با ابعاد خارج از استاندارد

نمونه درب‌های داخلی

 درب و پنجره UPVC

پنجره دوجداره ایستادر (با نام تجاری قدیم ایده ال) با هدف ارائه محصولات استاندارد، استفاده از مرغوب ترین پروفیل های روز دنیا و یراق آلات درجه یک را سرلوحه کار خود داده است.
با بهرگیری از دانش کارشناسان آلمانی و پرسنل دوره دیده، تولیدات خود را طبق اصول و شرایط فنی مطابق با استاندارد RAL آلمان در ایران تولید نموده و با بکارگیری دو کلاس متفاوت پروفیل پنجره های ideal-standard و ideal-luxus را به مشتریان گرامی خود عرضه می نماید.

شرکت ایستادر محصول برتر خود را که مطابق با جدیدترین فن آوری روز دنیا در صنعت تولید پروفیل پنجره Upvc با نام Ideal-Luxus با مشخصات و ویژگی های پروفیل ۵ حفره ای با عرض ۷ سانتی متری، قاب سیستم آب بندی با تیغه میانی و سه ردیف لاستیک، طراحی زیبا و بروز پروفیل همگام با معماری نوین ارائه می نماید.ویژگی های برجسته درب و پنجره های UPVC  ایستادر به شرح زیر است :

– کاهش آلودگی صوتی
– کاهش هزینه مصرف انرژی جهت تامین حرارت و برودت مورد نیاز
– عدم نیاز به رنگ کاری و سرویس های مکرر جهت نگهداری
– عایق در برابر نفوذ گرد و غبار به دلیل استفاده از لاستیک های درزبندی و با طراحی خاص
– مقاومت در برابر نفوذ آب باران به دلیل استفاده از لاستیک های درزبندی و تعبیه شیارها و دریچه های تخلیه آب باران

 آدرس نمایشگاه و فروشگاه مرکزی ایستادُر

تهران ، تقاطع بزرگراه آیت اله کاشانی و ستاری، مقابل شهرداری منطقه ۵، بین خیابان حسن آباد و ابراهیمی شمالی ، پلاک ۴۳۴ – خط ویژه : ۴۷۲۵۳ – ۰۲۱

تلفن : ۱۴ الی ۴۴۹۵۶۸۱۲ – ۰۲۱

فکس : ۴۴۰۰۵۹۹۴ – ۰۲۱

شنبه تا چهارشنبه ۹:۰۰ تا ۲۰:۰۰            پنج شنبه ۹:۰۰ تا ۱۳:۰۰ – جمعه تعطیل

فروشگاه شرق تهران

تهران ، شرق به غرب بزرگراه رسالت، نرسیده به چهارراه مجیدیه، پلاک ۱۱۴۱

خط ویژه : ۲۵۹۹۲ – ۰۲۱

تلفن : ۲۲۵۲۵۰۰۵ – ۰۲۱

فکس : ۲۲۵۱۱۶۰۹ – ۰۲۱

اطلاعات عمومی

info@istadoor.com

adv@istadoor.com

نمایندگی قزوین

قزوین، بلوار حکم آباد ، بین کوچه انتظاری و شمشاد

تلفن : ۱۴ الی ۳۳۳۶۱۵۱۳ – ۰۲۸

فکس : ۳۳۳۵۵۴۱۸ – ۰۲۸

تحقیق از دینا سعیدی

۱۳۹۷/۱/۱۵ ،۲۱:۴۳:۵۰ +۰۰:۰۰
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال