سقف کاذب iglass

سقف کاذب آی گلس به عنوان یکی از خاص ترین سیستم های سقف کاذب با تنوع طرح و رنگ می باشد. این نوع سقف از جنس متریالهای خاص شفاف – آکریلیک – است و از درون دارای نورپردازی می باشد.
سقف کاذب آی گلس، وزن بسیار پایینی دارد (در حدود ۴ کیلوگرم در هر مترمربع)، دارای تنوع رنگی بی نظیری است، تماماً لمینت بوده، در هنگام خاموش بودن، طرحی دیده نمی شود و با روشن شدن تایل خطوط ظریف نور طرح را تشکیل خواهند داد، ضخامت هر تایل سقف تنها یک سانتی متراست و مصرف برق هر تایل کمتراز۱۰ وات است. سقف کاذب آی گلس، برای کاربری های اداری، تجاری، مسکونی و فضاهای لوکس طراحی شده است و می تواند درترکیب و هماهنگی با سقف کناف، آرمسترانگ، گریلیوم، رابیتس و سایر سقف ها قرار گیرد. با قابلیت تامین روشنایی توسط نور نقطه ای این سیستم سقف در چندین مدل شامل سقف کاذب مینیمال، سقف کاذب بلند (ترکیب چند رنگ)، سقف کاذب بلند نوردار، سقف کاذب لایت پترن، سقف کاذب اسپات لایت و غیره عرضه می گردد.
ترکیبی از رنگ ها و طرح های مختلف در خدمت شما خواهند بود برای ساختن فضایی متفاوت در سقف همچنین ساخت و اجرای سفارشی سقف های کاذب برای همخوانی بیشتر با دیزاین فضا مقدور است.

مسکونی نیاوران

آی گلس چیست؟
سقفهای کاذب عموما به دو دسته تقسیم میشوند: (۱) سقفهایی که قابلیت دسترسی به فضای میان سقف اصلی و سقف کاذب را به راحتی مهیا میکنند، و (۲) سقفهایی که دائمی هستند و برای دسترسی به پشت آنها میبایست تخریب شوند. آی گلس از جمله سقفهای کاذب نوع اول میباشد و سقفهایی نظیر رابیتس، گچ و کناف از نوع دوم محسوب میگردند.

سقف کاذب آی گلس (iGlass) محصول نوآوری مهندسین ایرانی بوده و هیچگونه مشابه داخلی یا خارجی ندارد. آی گلس از جنس صفحات شفاف آکریلیک است که وزن بسیار پایینی دارد و دارای تنوع رنگی بینظیری است. این محصولات تماماً لمینت بوده و ضخامت هر تایل تنها یک سانتی متر است. نور پردازی داخلی بدون احتیاج به منبع نور پشت تایل باعث میشود که در هنگام خاموش بودن، طرحی دیده نشود و با روشن شدن تایل خطوط ظریف نور طرح را تشکیل خواهند داد.

مسکونی اختیاریه

سقف کاذب ای گلس به عنواب یکی از منحصر به فرد ترین سیستم های سقف کاذب می باشد که از تنوع طرحی و رنگی بسیار بالا برخوردار می باشد. در این سقف ها از متریال های ویژه ای مانند شفاف-آکریلیک- به کار بوده شده است و از داخل مجهز به نور پردازی گشته است.
یکی از ویژگی های این سقف ها وزن بسیار پایین آن می باشد ” تقریبا ۴ کیلوگرم در هر مترمکعب ” از رنگ بندی فوق العاده ای برخوردار است ، کاملا لمینت شده است، در زمان خاموش بودن، شما طرحی نمیبینید و به محض روشن شدن تایل خطوط ظریف نور طرح را نمایان میکنند، قطر هر تایل سقف فقط یک سانتی متر است و میزان مصرف برق در هر تایل از ١٠ وات کمتر است
کاربرد این سقف ها در قسمت های اداری، تجاری، مسکونی و در مکان های بسیار شیک می باشد و میتواند درتلفیق و هم خوانی با سقف کناف، آرمسترانگ، گیلیوم، رابینس، و دیگر سقف ها قرار گیرد. با امکان تامین روشنایی به وسیله نور نقطه ای این سیستم سقف در انواع مختلف شامل سقف کاذب مینیمال، سقف کاذب بلند(آمیختگی رنگ ها در هم)، سقف کاذب بلند نور دار، سقف کاذب لایت پترن، سقف کاذب اسپات لایت و غیره توزیع میشود
با استفاده از این سیستم مصرف کننده ترکیبی از رنگ ها و طرح حای گوناگون و همچنین ایجاد فضایی خاص در سقف را به خدمت گرفته است و شما میتوانید برای تهیه و اجرای سفارشی سقف های کاذب به جهت هماهنگی بیشتر با دکوراسیون داخلب از این سقف ها بهره مند شوید
سقف کاذب کناف
این نوع سقف ها طرفداران بی شماری دارند و در عین حال بسیار هم از نظر ظاهری زیبا هستند که با قطعیت میتوان گفت که در حال حاضر در بیشتر منازل و فضاها از آن به کار گرفته اند به کار گیری از این نوع سقف در آشپز خانه از لحاظ بصری میگردد از سوی دیگر سبب میشود فضای مناسبی برای انواع نور پردازی های پنهان و آشکار در سقف میسر شود.

سقف آسمان مجازی

از دیگر روش هایی که از آن برای طراحی سقف آشپزخانه به کار میگیرند و میتوان گفت که یک طراحی نوین است، به کار گیری از سقف آسمان مجازی می باشد. سقف آسمان مجازی به سقفی اطلاق می شود که می توان طرح ها و نقش های گوناگون را روی آن چاپ کرد و به شکل چند شیت و تایل مجزا از هم کنار یکدیگر نصب نمود و به نور پردازی در پشت آن پرداخت.

طراحی سقف آشپزخانه با چوب و آینه

از آن جایی که اغلب دنیای ایده ها و طراحی ها بسیار متنوع و تمام نشدنی است، به همین خاطر برای طراحی سقف آشپزخانه از متد های کدرن و امروزی با کمک مصالحی همچون شیشه و چوب و آینه و.. نیز به کار می گیرند. طراحی ای سقف در درجه ی اول به سلیقه ی شخصی اشخاص و نیز معماری داخلی خانه وابسته است.

اندازه و طراحی جهت سقف کاذب
اگر میخواهید یک سقف کاذب در اتاق نشیمن خود ایجاد کنید، برسی کنید که آیا میخواهید کل سطح یا نزدیک اتصالات روشنایی را پوشش دهید. از آن جا که سقف های کاذب ذکر شده هزینه کمی بیشتر برنامه بودجه خود را بر این اساس تا آن جا که به طرح ها مربوط می شود مربع ها و مستطیل ها محبوب هستند اما چندین گزینه در بازار وجود دارند که میتواند سبک های مدرن مراکش یا سنتی عربی را به خانه ی شما اضافه کند

رنگ سقف
همهی سقف های کاذب نیاز به سفید شدن دارند. شما میتوانید کمی بیشتر تجربی و استفاده از رنگ های مختلف، در حالی که سایه های سفید و کرم معمولا به نظر تمیز و ترد می اندازند، سایه های خاکستری مانند قهوه ای و نارنجی باعث می شود که سقف سنگین تر شود و بنابراین محیط زیست غنی میشود.

۱۳۹۷/۴/۲۳ ،۲۳:۳۳:۵۳ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال