خلق اقیانوس با بتن و شیشه

آثارNew Zealander Ben Young’s ، صفحه‌های شیشه ای شناور و مواد جامد مانند بتن و فولاد است، که از اقیانوس ها و دریاها ؛ و رابطه آنها با زمین الهام می گیرند.
هر یک از آثار مجسمه سازی یانگ، دست ساز هستند، و لایه‌ی رویی فرم نهایی را خلق میکند. او قالب‌ها را میسازد، نمونه‌ها رو ترسیم می‌کند و هرکدام را به صورت سفارشی با شیشه‌بر دستی برش میدهد . پیچیدگی از مرحله برنامه‌ریزی شروع می‌شود، جایی که او می گوید: ” قبل از اینکه حتی شروع به ساختن یا برش دادن” کنم ، خیلی فکر می کنم. او ایده را دستی ترسیم میکند و برنامه ای را با استفاده از تکنیک های ترسیم فنی مرسوم طراحی می کند: “من با اشکال دو بعدی کار می کنم و مجبورم چگونگی تبدیل آنها به احجام سه بعدی را بفهمم. گاهی اوقات نقطه شروع من به طور چشمگیری تغییر می کند، زیرا باید راهی برای لایه ی شیشه ای برای خلق شکل مورد نظر پیدا کنم.’

او می گوید: “روش استفاده من از شیشه این امکان را میدهد تا عناصربسیار مختلفی از ایده هایم را به تصویر بکشم.”

‘روشنایی نقش مهمی در نحوه‌ی نمایش کارهای من دارد. هنگامی که از زیر نور بتابد، بازتابش قطعه‌ای خیالی در زندگی را به ارمغان می آورد. من امیدوارم بینندگان این کار را به عنوان چیزی از “زندگی” که توهم فضا، جنبش، عمق و حس وجود مخلوقی فضایی را ایجاد می کند، تصور کنند. من دوست دارم با طعنه‌ بین هستی شیشه به عنوان یک ماده‌ی صلب و اینکه چطور میتوانم به شکل طبیعی فرمش دهم بازی کنم.

۱۳۹۷/۹/۴ ،۰۴:۳۷:۳۲ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , , , , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال