تولید کاشی‌های معماری از زباله‌های پلاستیکی

پس از نمایش خیره کننده در پکن، شانگهای و اخیرا در لندن، Trashpresso راه خود را به هفته طراحی میلان باز کرد. این دستگاه عظیم که به اندازه کافی بزرگ هست که اندازه ی کانتینر حمل ونقل ۴۰فوتی شود، نخستین راه حل تجدیدپذیر در صنعت بازیافت جهانی است. چه کار میکند؟ زباله های پلاستیکی را به کاشی های معماری خیره کننده تبدیل می کند.
فرایند بازیافت در پنج مرحله انجام می شود. ضایعات پلاستیکی جمع آوری شده ابتدا تکه تکه شده، سپس شسته، خشک شده و رطوبت زدایی می شود و سپس به قالب هایی که پلاستیک بازیافت شده را به شکل کاشی های شش ضلعی با الگوهای زیبا درمی‌آورد ریخته، و پخته می شوند. کاشی های ساخته شده از زباله PET، با دوام، و در برابر آب و هوا مقاوم هستند.
Trashpresso می تواند تا ۵۰ کیلوگرم زباله های پلاستیکی را در هر ساعت بازیافت کند و حجم زیادی از ضایعات پلاستیکی را به کاشی های تزئینی تبدیل کند که  در خانه استفاده شود. این ماشین را می توان در هر جایی که یک کامیون می تواند رفت‌و‌آمد کند، منتقل کرد و برای راه اندازی دستگاه به نیروی خورشیدی نیاز است. همچنین هیچ آبی هدر نمیرود ، چرا که هر لیتری که از آن استفاده می کند، از طریق چرخه‌ی سه مرحله‌ای فیلتراسیون: فیلتر شن و ماسه کوارتز، اولترافیلتراسیون و اسمز معکوس فیلتر میشود و مجددا استفاده خواهد شد.

۱۳۹۷/۹/۴ ،۰۶:۲۱:۴۸ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , , , , , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال