برندگان Dezeen award

هشت برنده پروژه های معماری در مراسم اهدای جایزه Dezeen در لندن؛ تئاتر The Matthew Mazzotta Theatre Storefront با گرفتن همه جوایز سال اعلام شده است.
پروژه منحصر به فرد Mazzotta، که همچنین در رده پروژه‌های بازسازی شده سال برنده شد، مکان متحرک و جمع شدنی تئاتر را در ویترینی متروکه که شاهد کاهش مناطق خرید خیابان اصلی شده است در لیون، در شهری کوچک در نبراسکا خلق کرده است.

تئاتر نمایشگاه توسط Matthew Mazzotta همچنین بهترین در رده پروژه‌های بازسازی شده سال شد
اعضای هیئت داوری معماری Dezeen Awards گفت: “این پروژه شاعرانه و قدرتمند، جالب ترین گفتگو را ایجاد و ما را هیجان زده کرده است.”
“معماری برای جامعه است و این پروژه ای است که بیشتر به جامعه خدمت می کند.”

خانه در Miyamoto توسط معماران Tato عنوان بهترین خانه سال را برنده شد.
داوران گفتند: “این پروژه به نحوی که ما در مورد بخش‌های خانه فکر می کنیم و این که چگونه حریم خصوصی در خانه‌های امروز نقش مهمی را ایفا می‌کنند. ” و کشف میکند که چگونه در عصر حاضر میتوانیم فضا را با دیگران به اشترام بگذاریم.”

Dongziguan مسکن مقرون به صرفه توسط استودیو Gad Line + پروژه مسکن سال شد.
داور از پروژه کم هزینه مسکن برای کشاورزان روستایی در چین گفت: “این یک به روز رسانی کاملا جالب از شیوه های زندگی بومی است”. “این یک رویکرد مدرن برای زندگی روستایی با ارزش افزوده به جامعه است.”

مرکز فرماندهی AmorePacific در سئول توسط معماران دیوید چیپرفیلد برنده ساختمان برج سال شد.
داوران”استفاده جالب از وید و فضای منفی برای شکستن مقیاس ارتفاع” را تحسین کردند. و این مجموعه ساختمانی را “بسیار ظریف و شیک برای آنچه که یک مجموعه ساختمانی نیاز دارد” توصیف کردند.

سالن ورزش بامبو توسط معماران Chiangmai Life برنده ساختمان‌های فرهنگی و مدنی سال شد.
داوران گفتند: “این ساختار زیبای طراحی سالن ورزشی، مدرن ترین فضاهای آموزشی را به مکانی برای برگزاری جشن تبدیل می کند که می تواند با تغییر کاربری به حیات خود ادامه دهد.” “این مدرسه ای است که مردم می توانند در مورد فضایی که در آن یاد می گیرند، اهمیت قائل شوند”.

بلومبرگ توسط Foster + Partners ساختمان تجاری سال شد.
داوران: این ساختمان از بیرون کاملا مستحکم به نظر میرسد، اما زمانی که داخل آن میشوید، شما وارد دنیای دیگری می شوید که پر انرژی و هیجان انگیز است، “قضات گفتند” اتریوم مرکزی و پیاده روها یک انرژی پویا را ایجاد می‌کند.

مرکز Maggie’s Centre Bartsتوسط معماران Steven Holl معماری، ساختمان خدماتی سال انتخاب شد.
مرکز Maggie’s Centre Bartsتوسط معماران Steven Holl معماری، ساختمان خدماتی سال انتخاب شد.
داوران مرکز مراقبت سرطان لندن را به عنوان “یک بیانیه خوب برای درک اینکه چگونه می توان مفهوم خدمت‌رسانی را گسترش داد، شامل آرامش، مراقبت و هماهنگی” را ستایش کردند.
آنها اضافه کردند که این ساختمان نیمه شفاف “با موفقیت در زمینه تاریخی پیچیده و در عین حال تعادلی بین بازشوها و حریم خصوصی برقرار میکند”

مرکز اوکانا برای تغییر توسط Laura Katharina Straehle، Ellen Rouwendal برنده کوچکترین ساختمان سال شد.
داوران مرکز مدیترانه ای در کنیا را “مجموعه ای متفکرانه و شگفت انگیز غنی از فضاها” توصیف کردند که ادقام موفقی از جاه طلبی معماری و نیاز و عملی بودن افتتاح یک مدرسه” است.

۱۳۹۷/۹/۶ ،۰۷:۳۶:۵۱ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A