بازسازی پیست یخ با سقفی متفاوت

در سال ۲۰۱۳، GRAFT یک رقابت معماری در سراسر اروپا برای بازسازی پیست یخ با تز خود برای ساخت سقفی منحصر به فرد را برنده شد. خلاصه رقابت نیاز به تبدیل تسهیلات به یک عرصه چند منظوره برای استفاده در طول سال دارد که می تواند نه تنها ورزش، بلکه رویدادهای فرهنگی را بدون در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی برگزار کند. تراس های سنگی موجود و برج الحاشیه مجلل ذکر شده باید حفظ و در طراحی جدید گنجانده شود. امکانات بهداشتی، خدمات فنی، اداری، اتاق‌های پذیرایی و رستوران ها در دو ساختمان اضافی به عنوان بخشی از مجموعه اضافه شده است.
GRAFT ساختار قابل توجهی از سقف را ارائه می دهد که تنها در دو نقطه در زمین قرار می گیرد و سرپناهی دربرابر باران و برف و نور خوشید میشود، همچنین منظره کوهستانی و آسمان را قاب می‌کند.
با همکاری شرلی شلایچ برگرمن ساختار حلقه فولادی، با یک طناب فولادی با غشای PTFEپوشش داده شده است. مساحت سقف۲۷۰۰ متر مربع است.
عرصه ی چند منظوره جدید سایت سابق را تبدیل به جاذبه توریستی کرده است. در زمستان، به عنوان یک مجتمع یخی مصنوعی و در تابستان به عنوان محل برگزاری کنسرت و تئاتر و یا رویدادهای ورزشی و بهداشتی عمل می کند.

۱۳۹۷/۹/۲ ،۰۵:۲۹:۰۲ +۰۰:۰۰ برچسب ها: , , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال